Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
04 грудня 2023
-3,3 °C
облачно с прояснениями

Покрівельні матеріали. Металочерепиця.

BudDim - водостічні ринви від виробника

0
2094
Телефони
  • (097) 870-32-97
  • (068) 613-34-85
Адреса
вулиця Т.Шевченка, Стрижавка, вул. Київська 1а Вінницька область
Ми в соцмережах
Написати листа
Стандарт

Ринви Вінниця– це труба або жолоб для стікання води, важлива функціональна частина конструкції будівлі й покрівлі. Водостічні системи можуть бути декоративним елементом архітектури, що надає будинку завершеного вигляду. Компанія «Ринва» пропонує купити ринви в Вінниці й замовити монтаж ринви недорого.

Ринва – що це таке?

Водостічна ринва – це один з головних компонентів довговічності покрівлі й усього об’єкту в цілому. Чому так? Важливо розуміти, що опади завдають шкоди не лише самому даху, адже без водостоку на серйозну небезпеку наражаються й стіни, й фундамент. Якщо їх не відводити за допомогою водостічної ринви, сезон за сезоном води підмиватимуть фундамент.

Саме безшовні водостоки дозволяють захистити каркас будівлі від опадів й запобігти руйнуванню фундаменту. Коли ви будуєте дім, вкладаєте серйозні кошти у власне майбутнє. Важливо, щоб ваші зусилля не пішли нанівець, особливо через дрібні недоліки з покрівлею або водостічною системою. Саме тому ми пропонуємо купити металеві ринви у м. Вінниця для даху.

Функції водостічних систем

  • Водостічна ринва зменшує кількість дощової води, що потрапляє на фасадну частину будівлі й допомагає зібрати воду з покрівлі над вхідними дверима.
  • Відведення дощової води за допомогою безшовного водостоку в зливову каналізацію або у дренажну систему запобігає появі калюж.
  • Можливе налагодження збору дощової води, що збігає із ринви, у господарських цілях, приміром для поливу.
  • Збір і відведення дощової води організованим водостоком має велике значення для пониження гідростатичного навантаження на фундамент будівлі.

Типи водостоків для даху

Металеві водостоки для даху бувають двох модифікацій:

  • неорганізований водостік в м. Вінниця — опади стікають з покрівлі на землю без додаткових водовідведень, нині такий спосіб використовують усе менше;
  • організований водостік — вода стікає з даху через водостічні ринви в м. Вінниця, а потім потрапляє у водовідведення: зовнішнє й внутрішнє.

Безшовні водостоки ціна включають жолоби, кріплення, тримачі жолобів, кронштейни, хомути, адаптери й інші комплектуючі. Зливові води спрямовуються у ринву й відводяться за допомогою труб на землю, у контейнер для збору води, дренаж або зливову каналізацію.

Водостічні ринви: технічні характеристики

Водостічні ринви виготовляють з пластику або металу. Металеві ринви мають підвищену міцність, проте монтаж ринви потребує певних навичок, оскільки за необережності можливе виникнення деформацій.

Пластикові ринви — не такі міцні, але монтаж ринв зручніший. Ціна на ринви у Вінниці з різних матеріалів – сталь, алюміній, пластик, практично не відрізняється. Проте, ціна ринви, виготовленої з міді або титан-цинкового сплаву, значно вища.

Що стосується зовнішнього вигляду водостічної ринви, ми готові запропонувати будь-які відтінки кольору. Металевий водостік виглядає естетично й служить довго, оскільки фарба надає додаткового захисту.

Характеристики оцинкованої сталі, алюмінію, з якої ми робимо ринви й безшовні водостічні системи:

  • стійкість до механічних ушкоджень й агресивних середовищ;
  • висока стійкість ринви до низьких і високих температур від -60°С до +120°С.

Безшовні водостоки Вінниця — обслуговування

Безшовні водостоки м. Вінниця не потребують частого обслуговування, особливо, якщо на початку воронки встановлена сітка для збору листя, яка запобігає засміченню ринви. У профілактичних цілях перед початком зимового сезону водостічні ринви необхідно чистити.

Компанія «BudDim» Вінниця працює за принципом доступних цін на водостічні ринви. Переконайтеся самі у високій якості безшовних водостоків для даху від компанії «BudDim».

Фото та відео
Відгуки: 0
Додати коментар

Додати коментар