Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
14 квітня 2021
9,7 °C
небольшой дождь

Опалення. Водопостачання. Кондиціонування.

НАСТЕЛЬНІ ОБІГРІВАЧІ "ТЕПЛА ХАТА"

0
266
Телефони
  • (04353) 2-18-02
  • (096) 49-117-29
Адреса
Вінницька обл.
смт. Теплик, вул. Незалежності, 34
Ми в соцмережах
Написати листа
Безкоштовно
Пропонуємо установку опалення "під ключ". Для цього Ви повинні надати нам вхідні дані /характеристики приміщення, що потрібно отопити, а ми здійснимо безкоштовний теплотехнічний розрахунок та встановимо опалення, використовуючи наш багатий досвід в роботі з даними системами. При монтажі будуть враховані усі Ваші побажання. Робота буде виконана якісно і в найкоротші терміни. Для багатодітних сімей, ветеранів, інвалідів діє система знижок. Доступна також програма кредитування покупців. Виконання монтажних робіт можливе і в сусідніх районах і областях.
Пам'ятайте - ефективність роботи опалення в значній мірі визначається правильністю розрахунків типів та кількості використовуваних нагрівачів, а також їх вірного розміщення та монтажу!

Інтернет-магазин Тепла Хата пропонує придбати економне електричне інфрачервоне опалення без газу усіх типів об'єктів на основі обігрівачів ТеплоV за цінами виробника. Якщо Ви хочете придбати економне електричне інфрачервоне опалення без газу на основі обігрівачів ТеплоV за цінами виробника, замовте дзвінок або зв'яжіться з нами по вказаним на сайті контактним телефонам. Інтернет-магазин "Тепла Хата",  - економне опалення, опалення без газу, экономное отопление, отопление без газа, інфрачервоні обігрівачі, инфракрасные обогреватели, обігрівачі ТеплоV, обогреватели ТеплоV. (2009-2014)
Фото та відео
Відгуки: 0
Додати коментар

Додати коментар