Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
26 вересня 2021
18,2 °C
облачно с прояснениями

Опалення. Водопостачання. Кондиціонування.

ФЛП Палий

0
892
Телефони
  • (0432) 53-75-52
  • (067) 712-61-92
Адреса
м. Вінниця
вул. Гонти, 35а
Ми в соцмережах
Написати листа
Стандарт

Наша продукція:

  • Водяні котли на твердому паливі - високоефективні, зручні і безпечні вироби, придатні для обігріву великого простору і безперервно працюють до 10 годин на одній закладці палива. Можуть застосовуватися як в житлових, так і нежитлових приміщеннях з гарантованою безпекою і рівнем якості.
  • Трикамерні теплові генератори для сушіння деревини - агрегати для нагнітання теплого повітря і сушки деревини, а також інших продуктів - зернових, насіння, овочів, фруктів. Завдяки трехкамерной конструкції створюється потрібний тепловий ефект, подача повітря виконується в потрібному напрямку. Додатково агрегати можуть використовуватися для обігріву цехів, теплиць, складів та інших приміщень. Безперервний режим роботи - до 12 годин, обсяг обігріву 150-2000 кубометрів повітряного простору.
  • Теплові генератори для обігріву теплиць і промислових приміщень - пристрої, які ефективно застосовуються в сільськогосподарських приміщеннях, теплицях, на фермах. Доступність палива дозволяє швидко і недорого обігріти велику площу аграрного і промислового значення, подбати про створення потрібного мікроклімату, при цьому контролювати температурний режим без постійної участі людини.
  • Теплові генератори для саун і лазень - агрегати для саун, лазень, лазень, які дозволяють швидко і довго нагрівати приміщення, підтримувати в них потрібну температуру, при цьому економлячи на паливних ресурсах. Одна завантаження палива підтримує режим роботи теплогенератора до 8 годин. Надійність конструкції гарантує якісну роботу опалювальних агрегатів.
Фото та відео
Відгуки: 0
Додати коментар

Додати коментар