Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
22 січня 2022
-3,3 °C
небольшой снег

Опалення. Водопостачання. Кондиціонування.

КЛІМАТКОНТРОЛЬ

0
216
Телефони
  • 067 884 32 22
  • 095 884 32 22
Адреса
М. ВІННИЦЯ, ВУЛ. ВАСИЛЯ СТУСА БУД. 8, 2 ПОВЕРХ
Ми в соцмережах
Написати листа
Люкс

Кліматконтроль-кондиціонування,вентиляція,опалення та водопостачання.Професійний погляд на комфортні умови Вашого середовища.

Об’єкти опалення від  котеджу до торговельго центру. Котельні та теплові пункти. Газові котли. Котли на твердому паливі. Електричні котли. Теплові насоси. Радіатори сталеві.Радіатори чавунні «ретро». Фанкойли. Конвектори. Тепловентилятори. Гідравлічні розподілювачі. Насосні групи. Системи нагріву підлог та стін. Теплові завіси. Інфрачервоні нагрівачі. Рушникосушки.  Геліосистеми для нагріву повітря та рідин.

Системи охолодження повітря та рідин побутового та комерційного призначення.Настінні спліт-системи кондиціонування.Касетні кондиціонери.Канальні кондиціонери.Колонні кондиціонери.Інверторні кондиціонери.Мультизональні системи кондиціонування.  Центральні кондиціонери.Руфтопи.Градирні.Холодильні та морозильні камери.

Вентиляція будь якої складності для побутового та комерційного використання. Припливні та витяжні  вентилятори. Вентиляційні агрегати на базі пластинчатих або роторних рекуператорів. Повітряходи з оцинкованої або нержавіючої сталі , міді , алюмінію. Фільтри, заслонки, протипожежні клапани, нагрівачі, охолоджувачі, парові зволожувачі, теплообмінники, решітки вентиляційні. 

Щити управління власної розробки для будь яких систем комунікацій. Блоки безперервного живлення. Стабілізатори напруги. Силові лінії 220 та 380 вольт. Сигнальні лінії 12,24 та 48 вольт. Передача данних по радіоканалу та wifi. Контури заземлення.Сигнальні датчики – рівня рідини,якості повітря,температури,тиску,протоку. Робота обладнання згідно таймерів, пі та під контроллерів. Віддалений моніторинг.

Комплексні системи водопостачання. Автоматизовані насосні комплекси. Гідрокомпенсатори. Системи підвищення та пониження тиску. Геліосистеми для забезпечення потреб ГВП. Лінії водогону внутрішні та зовнішні. Прилади обліку. Електричні та комбіновані бойлери. Системи попередження затоплення приміщень. Системи фільтрації води побутового та комерційного використання. UV лампи.  Установки  зворотньоосмотичної очистки від 150 до 6500 літрів на добу. Системи автоматичного поливу зелених зон - газонів,кущів,дерев,агрокультур,спортивних площадок. Мікрокрапельний полив від 0,1 до 100 гектар. Блоки фертигації. Лінії туманоутворення для теплиць та квіткових магазинів.

Системи  водовідводу. Фекальні та дренажні станції.  Комплекси  очистки сточних вод. Каналізаційні лінії внутрішні та зовнішні. Мережі відводу дощових та снігових опадів з будь яких площ.

Автоматизоване сніготанення та антиобледеніння дахів,сходів,під’їздних шляхів. Спеціалізований нагрів підлог та дверей в морозильних камерах. Підігрів трубопроводів.

Фото та відео
Відгуки: 0
Додати коментар

Додати коментар