Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
22 січня 2022
-3,3 °C
небольшой снег

Металопрокат. Вироби з металу

ТОВ "СИНТЕЗ-СОЮЗ"

0
876
Телефони
  • (0432) 27-50-04
  • (050) 538-52-08
Адреса
м. Вінниця
вул. Привокзальна, 40
Ми в соцмережах
Написати листа
Стандарт

Нестандартні металоконструкції
Виготовлення нестандартних металоконструкцій - пріоритетний напрямок виробничої діяльності ТОВ «Синтез-Союз».

На сьогоднішній день ми пропонуємо широкий спектр послуг з виробництва і монтажу нестандартних металоконструкцій різного призначення.
Наша компанія виконує проектування і виготовлення нестандартних металоконструкцій будь-яких розмірів, будь-якого ступеня складності в найкоротші терміни.

Ми забезпечуємо повний цикл виготовлення металоконструкцій: від спільної підготовки з замовником технічного завдання і розробки креслень до монтажу виготовлених металоконструкцій на місці експлуатації.

Всі роботи по виготовленню нестандартних металоконструкцій виконуються на сучасному обладнанні висококваліфікованими робітниками. Власна виробнича база оснащена всім необхідним обладнанням, що дозволяє виконувати всі роботи своїми силами в максимально стислі терміни.
Можливо виготовлення виробів, як з власного матеріалу, так і з матеріалу замовника.
Крім складних промислових металоконструкцій, фахівці компанії виготовляють різні металеві вироби широкого вжитку:

  • Металеві решітки, огорожі та паркани
  • металеві стелажі
  • металеві гаражі
  • інше

Металеві вироби компанії «Синтез» проектуються з усвідомленням не тільки функціональних, але і естетичних потреб їх власника.

Металеві решітки, огорожі, паркани поєднують в собі прекрасні естетичні та захисні якості. Ми пропонуємо нашим клієнтам металеві паркани і огорожі на найвибагливіший смак по самим розумними цінами. Використання при виготовленні заборів сучасних технологій і високоякісної сталі гарантує чудову якість наших виробів.
Металеві стелажі - це збірно-розбірна металева конструкція, яку збирають з окремих секцій і призначена для зберігання різних товарів. Наша компанія пропонує виготовлення металевих стелажів будь-якого виду та складності. Ми виконаємо весь цикл робіт, включаючи проектування, виготовлення, постачання і монтаж металевих стелажів в заздалегідь обумовлені терміни.

Металеві гаражі - наші співробітники виготовлять для вас зварні металеві гаражі і нададуть повний набір послуг, що включає проектні роботи, виготовлення, постачання і монтаж необхідних деталей металоконструкцій.

Наше виробництво дозволяє виконувати практично будь-які конструкції з металу. Разом з нашими фахівцями Ви знайдете оптимальне вираз будь-яких Ваших ідей.
Запрошуємо до співпраці всіх зацікавлених осіб.

Фото та відео
Відгуки: 0
Додати коментар

Додати коментар