Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
27 лютого 2021
3,6 °C
снег с дождём

Двері вхідні та міжкімнатні

Двері VinDors

0
937
Телефони
  • 0972793984
  • 0964509199
Адреса
ВІнниця
вул.Коцюбинського 70 ТЦ "ПЕТРОЦЕНТР" 3 поверх
Ми в соцмережах
Написати листа
Стандарт+

Ми пропонуємо:

Двері з ковкою

Двері одностворчаті

Двері двухстворчаті

Двері з вітражом

Двері за індивідуальним замовленням.

А також :

- замір
- доставка
- монтаж
- гарантійне обслуговування

Вхідні броньовані двері – це страж вашої безпеки, безпеки вашого майна і душевного спокою. Ми пропонуємо вашій увазі броньовані металеві двері ТМ “PORTALA” і “АРМЕКС”, виготовлених на Вінницькому заводі сталевих дверей. Сучасне виробництво, якісні матеріали та комплектуючі, а також краще дизайнерське рішення, професіоналізм і відповідальність фахівців – ось запорука успіху дверей “PORTALA” і “АРМЕКС”.
Не ризикуйте своїм спокоєм і збереженням майна, купуючи двері, виготовлені в невеликих неспеціалізованих майстернях або купуючи за низькою ціною китайську модель сумнівної якості. Вибирайте краще – броньовані двері від виробника, який добре відомий на ринку і має надійну репутацію.
А також не залишився без уваги зовнішній естетичний вигляд надійної сталевої конструкції. Адже двері – це невід’ємна частина вашого інтер’єру. Ви можете вибрати варіант обробки дверей (мдф накладки або порошкове покриття серії << Antique >>), який гармонійно впишеться в обстановку вашого будинку.
Широкий модельний ряд (від недорогих до елітних) дверей задовольнить будь-який смак і фінансові можливості покупців. Також є можливість виготовлення броньованих дверей нестандартних розмірів.

 

Фото та відео
Відгуки: 0
Додати коментар

Додати коментар