Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
06 травня 2021
12,7 °C
небольшой дождь

Будівельні та оздоблювальні матеріали

ВИГОТОВЛЕННЯ ТРОТУАРНОЇ ПЛИТКИ

0
1412
Телефони
  • (0432) 55-48-03
  • (067) 440-76-22
  • (063) 102-63-64
Адреса
Вінниця
вул. Липовецька, 8
Ми в соцмережах
Написати листа
Стандарт+
-Плитка тротуарна (вібропресованна)
-Плитка тротуарна (вибролита)
-Сходинки
-Плити на забор та стовпи
-Фасадна плитка
-Водозливи
-Урни, квітники, садова плитка
-З/Б огорожі
-Кільця колодязні
-Накриття на криницю, садові меблі
-Вироби з дерева
 

Тротуарна плитка по доступній ціні.

    

Всі ми прагнемо до досконалості, до естетичного зовнішнього вигляду, духовної і внутрішньо красі. Ми любимо дивитися на красиві речі, ландшафт, природу, архітектуру, екстер'єр ... Все так красиво! А як же самому добитися такого ефекту, створити щось, що б радувало око і серце? Звичайно, в поодинці це зробити важко, і тоді ми прийдемо Вам на допомогу. Викладіть дорогу з «жовтої цегли» в Ваш «смарагдовий місто» використовуючи нашу тротуарну плитку.

Самий популярний і доступний будівельний матеріал для тротуарів, який має цілий ряд переваг над асфальтом - це тротуарна плитка Вінниця, її центральні площі, розважальні парки, паркування і все-все-все викладається тротуарної пліткой.Она облагороджує ділянку, надає доглянутий і цивілізований зовнішній вигляд , а також це - гідна заміна асфальту, завдяки своєму зовнішньому вигляду і функціональності.

 

Що краще тротуарна плитка або асфальт


Ви можете шукати відповіді на запитання «Що краще тротуарна плитка або асфальт?». Наша відповідь - тротуарна плитка. Ціна в цьому випадку не має принципового значення, адже вартість експлуатації асфальту цілком порівнянна з вартістю тротуарної плитки, але крім цього, тротуарна плитка нетоксична, міцна і естетична. Ви можете комбінувати між собою плитки різної фактури, розмірів, кольору і отримати безліч варіантів її укладання, що дозволить викласти тротуарну плитку під будь-який ландшафт, а головне, Ви можете створити свій ексклюзивний дизайн.

Тротуарна плитка, фірми з виготовлення якої знаходяться в кожному районі, зберігає свої якості при будь-якому навантаженні і зовнішньому середовищі (природно, при професійному її укладенні). Вся наша тротуарна плитка має чіткі геометричні форми, що запобігає виникненню проблем при її укладанні та роботи з мозаїкою.

Крім цього, тротуарна плитка має ряд інших переваг у порівнянні із суцільним асфальтобетонним покриттям:

  • На поверхні з бруківки не буває калюж, адже вода вільно проходить через міжплиткові зазори;
  • При проведенні підземних робіт тротуарна плитка легко демонтується і збирається назад в тому ж місці;
  • Плиткове покриття не порушує природну потребу зелених насаджень в водо і газообміні, що сприятливо позначається на екології;
  • Влітку плитка, на відміну від асфальту, що не розм'якшується і не виділяє нафтових летючих продуктів.
  • Ми не працюємо під гаслом «Тротуарна плитка - дешево» або «Тротуарна плитка - недорого». Ми працюємо з девізом «Тротуарна плитка - якість, практичність і доступність!»

Чекаємо Вас!

Фото та відео
Відгуки: 0
Додати коментар

Додати коментар