Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
20 квітня 2019
13,0 °C
легкий дождь

Будівельні та оздоблювальні матеріали

Тротуарна плитка ТОВ "Глобо Лтд" - офіційний предстаник у Вінниці "ИріС плюс"

0
301
Телефони
  • (098) 91 33 520
  • (097) 688 63 57
  • (096) 151 1510
Адреса
вул. Пирогова 151 Ж
Ми в соцмережах
Написати листа
Стандарт

ИріС плюс є офіційними представниками по Вінниці та Вінницькій області провідного вітчизняного виробника тротуарної плитки, ТОВ "Глобо Лтд". Пропонуємо Вам унікальну на ринку України продукцію – вібропресовану тротуарну та дорожну плитку. Вібропресована плитка - це нове покоління кольорової тротуарної плитки на ринку будівельних матеріалів України.
Унікальність нашої продукції - у її видатних фізико-механічних властивостях. На відміну від традиційної плитки, яка формується методом лиття та вібрації бетонних сумішей, нова плитка виготовляється шляхом вібрації з наступним пресуванням під великим тиском. Ця технологія забезпечує підвищену стійкість до впливу кліматичних факторів (опади, лід та мороз), а також збільшує її механічну стійкість. Як наслідок, така плитка служить до 30 років і з часом не робиться слизькою.

  

Запорукою якості є використання високоміцного, отриманого за спеціальною технологією високомарочного бетону. Уведення до складу цементної суспензії мінеральних барвників, забезпечує одержання виробів з різною кольоровою гамою. Застосування тільки мінеральних барвників, дозволяє нам гарантувати споживачеві, колір, що не вигорає, а також екологічну чистоту продукції. Обов’язковою складовою є використання пластифікаторів провідних світових виробників, що значно покращує її властивості.
 
Вся продукція виготовляється на найсучаснішому європейському обладнання з комп’ютерним управлінням, що відповідає міжнародному стандарту ISO 9001, в результаті чого весь технологічний процес здійснюється автоматизовано. Всі працівники пройшли навчання у закордонних спеціалістів.

  

Систематично проходить тестування на фізико-технічні характеристики, експертиза на екологічну чистоту у вітчизняних атестаційних наукових організаціях. Вся продукція сертифікована завимогами УКРСЕПРО.
 
Дану плитку використовують як декоративний елемент замощення тротуарів, пішохідних доріжок, стоянок, присадибних ділянок, площ і посадочних площадок громадського транспорту в залежності від категорії дорожного покриття та умов експлуатації даного об'єкту.
 
Широкий вибір кольорів та форм, від власне плитки до бордюра та поребрика, дає можливість використовувати нову плитку у реалізації будь-яких проектів і задовольнити естетичні потреби найвибагливішого замовника.
 

Фото та відео
Відгуки: 0
Додати коментар

Додати коментар