Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
19 вересня 2021
10,9 °C
небольшой дождь

Металопластикові вікна, двері, жалюзі Вінниця

ВІКНА КОРСА

0
1379
Телефони
  • (0432) 61-66-15
  • (067) 785-96-77
Адреса
м. Вінниця
пр. Коцюбинського, 27/1 (2 поверх)
Ми в соцмережах
Написати листа
Стандарт+
 Металопластикові вікна, двері. Енергозберігаючі склопакети.
Офісні перегородки. Балкони та фасади. Підвіконня, відливи, сітки, ролети.
Тоноване та протиударне скло.
          пр. Коцюбинського, 27/1 (2 поверх) 0432-616-615, 067-785-96-77
Про компанію
Завдяки високоякісним компонентам і багаторічної злагодженій роботі з партнерами, компанія «Вікна КОРСА» випускає продукцію максимальної якості. Щорічно наша компанія проходить аудит виробництва на відповідність європейським стандартам якості від концерну «REHAU», що підтверджується сертифікатами "Авторизований партнер РЕХАУ". Особливу увагу ми приділяємо виробництву енергозберігаючих конструкцій із застосуванням інноваційних технологій.
Сьогодні торгова марка «Вікна КОРСА» це наявність розгалуженої мережі філій та представництв в різних містах України, з головним офісом і виробничою базою в місті Вінниця. У кожному нашому представництві Вам запропонують широкий асортимент продукції: металопластикові вікна та двері, алюмінієві вікна та двері, розсувні конструкції, ворота і ролети, а також додаткові елементи. До Вашого вибору пропонується більше 200 варіантів декоративних і енергоефективних склопакетів.
"Вікна КОРСА" з 1998 року при виробництві вікон і дверей використовуємо тільки профільні системи REHAU. І за цей час у нас не було приводу поміняти постачальника.
У профільних системах REHAU використовується каучуковий ущільнювач (EPDM) австрійської компанії Semperit. Навіть в лютий мороз або сильну спеку вікно збереже герметичність і комфорт в приміщенні.
Які ж переваги Ви отримуєте з таким ущільнювачем?
· Кращий в світі EPDM ущільнювач для вікон.
· Мінімум 10 років вікно не продувається і не протікає при температурі від -30 до + 70 ℃.
· Максимальна тепло- і шумоізоляція по контуру притвору стулки.
· Чи не зварений м'який ущільнювач в кутах - відсутність продувань в місцях зварювання ущільнювача.
· Склопакет - дуже важлива частина вікна. Від його якості і характеристик залежать такі показники вікна, як здатність зберігати тепло і звукоізоляція.
· В енергозберігаючих склопакетів є одна проблема, про яку замовчує більшість «гаражних» виробників вікон, - погана адгезія герметика і енергозберігаючого шару (тонка металева плівка по всій поверхні скла). Якщо крайова зона енергозберігаючого скла не оброблена шліфувальним кругом, щоб зняти шар напилення, тобто висока ймовірність розгерметизації склопакета і про його енергозберігаючих властивостях через рік-два експлуатації можна забути.
· Наше виробництво обладнане автоматизованою лінією різання скла австрійської фірми Lisec. Лінія повністю покриває наші потреби у виробництві енергозберігаючих склопакетів і дозволяє нам виготовляти їх для інших виробників вікон.
· У наших склопакетах використовується молекулярне сито (абсорбент) преміум класу "Nedex" - дороге і якісне. Його використання запобігає запотівання склопакета зсередини. Перед запуском у виробництво молекулярне сито піддається додаткового тестування на ступінь сухості.
· Наша компанія виробляє склопакети з пластикової дистанційною рамкою SWISSPACER. Дистанційна рамка SWISSPACER гарантує зниження тепловтрат конструкції від 10% до 14%.
Фото та відео
Відгуки: 0
Додати коментар

Додати коментар