Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
20 жовтня 2019
14,0 °C
ясно

Архітектурно-проектні послуги

ТОВ «Вінбудрем»

0
619
Телефони
  • 0432)50-48-10
  • (067)445-92-64
Адреса
Винница
п-кт. Коцюбинского, 20
Сайт
Ми в соцмережах
Написати листа
Стандарт+

Наша компанія ТО«³нбудтрем» надає проектно-кошторисну документацію, що містять опис і обґрунтування проекту, охоплює як документи, обов'язкові при проектуванні об'єктів капітального будівництва, так і додаткові матеріали, що розробляються нами при експертизі, підготовці до реалізації і в процесі реалізації проектів.

Для кожного замовника розробляється робочий проект для визначення конкретних містобудівних, архітектурних, художніх, екологічних, технічних, технологічних рішень об'єкта, їх техніко-економічних показників, виконання будівельно-монтажних робіт, робочих креслень та визначення їх кошторисної вартості.

 Наші ескізні проект визначають принципові вимоги до містобудівних, архітектурних, екологічних, функціональних та інших рішень об'єкта з метою підтвердження можливості його створення, як споруди цивільного призначення.

ТОВ «ВІНБУДТРЕМ» розробляється робочу документацію  для виконання будівельно-монтажних робіт та містить робочі креслення, вихідні вимоги щодо розробки конструкторської документації на обладнання, специфікацію обладнання, виробів та матеріалів, габаритні креслення, кошторисну докумен тацію тощо.

Техніко-економічний розрахунок виконується для технічно і технологічно нескладних об'єктів виробничого призначення та включає обґрунтування потужності виробничого комплексу, номенклатури та якості проектної продукції, кооперації виробництва, забезпеченості ресурсами, розрахункової вартості та основних техніко-економічних показників.

 Техніко-економічне обґрунтування складається у більш розширеному обсязі порівняно з техніко-економічним розрахунком та передбачає проведення детального обґрунтування і вибору варіантів доцільності створення об'єктів виробничого призначення.

Фото та відео
Відгуки: 0
Додати коментар

Додати коментар