Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
15 липня 2020
21,0 °C
облачно с прояснениями

Вантажні перевезення

Вантажні перевезення

0
402
Телефони
  • (067) 339-42-75
  • (097) 788-55-16
Адреса
Вінниця
Ми в соцмережах
Написати листа
Стандарт+

АСФАЛЬТ

Розрізняють три види асфальту:

гарячий - він містить в'язкий бітум, укладається і ущільнюється при температурі не нижче 120 ° C;

теплий - з низько в'язкім бітумом і температурою укладання та ущільнення близько 40-80 ° C;

холодний - з рідким бітумом, ущільнення якого відбувається при температурі повітря не нижче 10 ° C.

Асфальтобетон застосовується для покриття доріг, тротуарів, промислових майданчиків, приватних

дворів та в інших місцях.

Це найбільш підходящий матеріал для покриття доріг.

По-перше, дорога стає рівною, а значить, менш гучною і має необхідний зчепленням.

По-друге, відразу ж після укладання такого асфальту можна відкривати рух авто і не чекати його твердіння.

По-третє, асфальтобетон легко ремонтувати і мити.

БЕТОН

Класифікація бетонів по щільності - основні види На значення щільності насамперед впливають характеристики крупний заповнювач (діабаз, граніт, гравій, доломіт, вапняк, керамзит тощо). Щільність - це один з найголовніших чинників, що відповідають за стійкість бетонного елемента до стиснення, його морозостійкість, водонепроникність і т.д. За Плотностние параметрам відрізняють наступні види бетону:Важкі (від 1800 до 2500 кг / м3). Такі суміші отримують на заповнювачах з гірських порід, таких як вапняк, діабаз, граніт. Особливо важкі (понад 2500 кг / м3). Їх створюють на сталевих тирсі або стружках, бариті або залізній руді. Легкіабо полегшені (від 500 до 1800 кг / м3). Такі склади готують на керамзиті, пемзі, туфі та інших пористих заповнювачах. До цього класу належать пористі бетони (зокрема пінобетон, газобетон і т.п. пористі матеріали), що готуються шляхом спучування в'яжучого компонента, води і тонкомолотої добавки, а також бетон великопористий на легких заповнювачах.

ВІДСІВ, ЩЕБЕНЬ

Відсів гранітний використовується як декоративний матеріал для обробки, а також для виготовлення бетонних виробів. Здійснюється доставка самоскидами.
Щебінь виготовляється з матеріалу міцністю не менше 2000 кг/см2 і використовується при будівництві доріг, як нижній шар асфальтного покриття, в якості подушки при будівництві швидкісних магістралей, залізниць, в виробництві бетону, масивних залізобетонних конструкцій. Сфери застосування: як для невеликого приватного будівництва, так і для будівництва великих виробничих площ. 
Доставка щебня ф5х10;ф5х20;ф20х40;ф40х70

КАМІНЬ

Бутовий камінь застосовується для будівництва фундаментів будівель і парканів. 
Являє собою особливо крупний щебінь. 
Виготовляється дробленням гірської породи. Може бути використаний для декоративного оздоблення зовнішніх поверхонь фасаду. 
Доставляється навалом.

ПІСОК

Пісок по видах можна розділити на річковий, кар’єрний і морський. Річковий пісок вважається універсальним за умови, що добутий з дна річки. Використовується він не тільки для приготування бетонних розчинів, але і для дренажних систем і при обробці приміщень. Глинистих домішок річковий пісок практично не має. Морський пісок також видобувається з дна, потім очищають від черепашкових уламків і домішок. Фракція цього піску значно дрібніше, і тому він вважається ідеальним для залізобетонних конструкцій. Кар’єрний пісок за якістю не може зрівнятися з річковим або морським, але і коштує він значно дешевше.Часто будівельники рекомендують не переплачувати і брати для фундаменту найдешевший вид піску — кар’єрний, так як від його використання якість готового будівлі не постраждає. Такий пісок краще всього придбати на місці, підібравши відсіяний і промитий кар’єрний пісок з фракцією 2-2,5 мм. Цей пісок має гострі грані, чим підвищує в’яжучі якості бетону.

ГЛИНА

Основним джерелом порід служить польовий шпат, при розпаді якого під впливом атмосферних явищ утворюються каолініт і інші гідрати алюмінієвих силікатів. Це вторинний продукт земної кори, осадова гірська порода, що утворилася в результаті руйнування скельних порід у процесі вивітрювання.
Глина для будівництва використовується для створення несучих конструкцій - саманні стіни, на ній заводять розчин для кладки печей, з неї ж власне роблять і сам пічної цегла, її використовують як утеплювач, а також штукатурять стіни.

ТОРФ, ЧЕРНОЗЕМ

ТОРФ-Високоякісний фрезерний низинний використовується для самостійного приготування компостів, покривної землі для вирощування печериць, поліпшення структури піщаних і важких глинистих грунтів, як добавка для торфогрунтових сумішей, зв язування та утримання вологи в піщаних грунтах, підвищення вмісту органічної частини грунтів
Чорноземні грунти характеризуються багатим вмістом гумусу, поживних речовин, зернистою або комкової структурою, високим вмістом кальцію, величезною кількістю корисних для рослин мікроорганізмів і прекрасними водно-повітряними якостями. У чорноземі є корисні гумінові кислоти (суміш органічних сполук), які є найціннішою фракцією гумусу, легко засвоюється корінням рослин.

ПЕРЕГНІЙ

Перегній — цінне органічне добриво. Одержують при розкладанні гною, листя та інших рослинних решток. Можна застосовувати під усі овочеві культури, особливо під цибулю, помідори. Краще за все його використовувати для виготовлення сумішей при вирощуванні розсади, поживних сумішей з мінеральними добривами, для виготовлення горщечків, кубиків, для мульчування ґрунту.

Фото та відео
Відгуки: 0
Додати коментар

Додати коментар