Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
27 травня 2022
19,0 °C
небольшой дождь

Автошколи

АВТОШКОЛА 7777

1
2669
Телефони
  • (063) 978-7777
  • (097) 09-7777-9
Адреса
м. Вінниця
вул. Київська,104
Ми в соцмережах
Написати листа
Стандарт
       Центр підготовки водіїв  «Автошкола «7777»  почав проводити навчальний процес в грудні 2013 року, відповідно до отриманого сертифікату серія ДДАІ № 002500 Міністерства внутрішніх справ України на навчання водінню по програмам підготовки водіїв категорій : «А», «А1», «В», «С».
    Ми зробили все, щоб учням було комфортно та приємно навчатися в нашій автошколі: облаштували сучасні класи всім необхідним для реалізації передових технологій навчання водіїв із застосуванням наглядних посібників , запросили на роботу висококваліфікованих викладачів та інструкторів практичного водіння з досвідом роботи від 10 років, забезпечили атмосферу теплоти та доброзичливості.
      Автопарк школи включає в себе виключно нові автомобілі , як з механічною коробкою передач (Renault Logan 2013 року випуску, придбані в офіційного дилера Renault Україна «Фаворит Авто Вінниця») так і з автоматичною коробкою передач (Nissan Micra 2014 року випуску, придбані в офіційного дилера Nisan Україна «Автомир Вінниця»). Всі машини в належному технічному стані і проходять профілактичні техогляди згідно графіку на сертифікованих СТО «Renault». Що забезпечує безпечність керування.
      Випускники автошколи отримують базові знання з правил дорожнього руху, будови та технічного обслуговування автомобілів, надання першої медичної допомоги та опановують навички водіння на високому рівні. Колектив центру підготовки водіїв «Атошкола «7777» робить все, щоб наші випускники впевнено почували себе на дорозі, були обізнані і підготовлені до екстремальних ситуацій, керували автомобілем безпечно для усіх учасників дорожнього руху.
 
вул. Баженова, 34
Схема проїзду  до Вінницької Автошколи "7777 Мрія" наТяжиліові
 
Фото та відео
Відгуки: 1
Додати коментар
Віктор
14 січня 14:05
Крута автошкола, Володимр Станіславович викладає доступно і зрозуміло, інструктор з водіння, Олександр Петрович, - майстер своєї справи, за що йому і вдячний, здав тести і водіння з першого разу)

Додати коментар