Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
05 грудня 2022
-4,8 °C
пасмурно

Автосервіс. СТО. Шиномонтаж. Автомийка

СТО Sabarov-Truck

0
200
Телефони
  • 097 912 4797
Адреса
м. Вінниця
вул. Черняховського, 78
Сайт
Ми в соцмережах
Написати листа
Стандарт+

 СТО Sabarov Truck надає кваліфіковані послуги з ремонту та сервісного обслуговування вантажного транспорту, а саме:
● Ремонт ходової частини транспортних засобів: заміна втулок кабін, ресор, стабілізатора, амортизатора та ін.; заміна РМК, шкворнів, реактивних тяг, гальмівних валів, сідла та ін.
● Ремонт супортів і гальмівних механізмів, заміна ремкомплектів супорта, наварка і проточка гальмівних валів, проточка гальмівних барабанів, наклепка гальмівних колодок та ін.
● Ремонт агрегатів, заміна прокладок головок, прокладок піддона і клапанної кришки, регулювання клапанів, гільзування блоку, заміна поршнів, шатунів і вкладишів, заміна помпи, роликів і ременів; заміна, ремонт і дефектування КПП, редуктора.
● Ремонт електрообладнання: ABS, EBS, Adblue, системи освітлення, стартерів, генераторів, зарядка акумуляторних батарей, комп’ютерна діагностика та ін.
● Заміна тосолу, масел і фільтрів в КПП, двигуні, редукторі, ГУРі.
● Токарні та зварювальні роботи: проточка барабанів, гальмівних валів. Виготовлення втулок різної форми і з різних матеріалів. Ремонт супортів, компресорів, насосів підйому кабіни. Реставрація різьби на осях.
Крім того, Sabarov Truck є аторизованим сервісним центром EBERSPACHER, що довзоляє виконувати обслуговування автономних опалювальних систем всіх класів.

На станції також працює відділ запчастин, де клієнт може придбати необхідні деталі і витратні матеріали, а також скористатися професійним підбором і негайним замовленням запчастин, відсутніх на складі СТО.

Станція Sabarov Truck обладнана всією необхідною матеріально-технічною базою для ремонту вантажного транспорту:
- Pемонтна зона - місткий опалюваний бокс з можливістю одночасного надання сервісу відразу шести одиницям вантажного транспорту. Площа ремзони складає 732,8 кв.м.
- Кожне з шести сервісних місць має стаціонарні оглядові ями, а також ручні і механізовані технічні засоби, які дозволяють фахівцям проводити якісний сервіс.
- Ремзона обладнана підйомним механізмом до 3-х тонн в основному боксі, а також до 1-ї тонни в агрегатному цеху.
- Професійний токарний цех, в якому виконуються найскладніші токарні роботи в місті.
- Комп’ютерна діагностика виконується за допомогою сканера TEXA, а також оригінальних діагностичних систем для Renault, Mercedes-Benz і DAF.
 

Графік роботи:
понеділок-п’ятниця: 8:30–17:30
субота – за необхідністю
неділя - вихідний

Фото та відео
Відгуки: 0
Додати коментар

Додати коментар