Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
23 січня 2020
1,0 °C
облачно с прояснениями

Статті

ЗИМА ДАРУЄ НАМ ДИВА!
04 лютого 2014, 00:00
ЗИМА ДАРУЄ НАМ ДИВА!

Є особливе свято, на нього чекають усі – і дорослі, і діти. Це свято - Новий рік. Так під гаслом «Від Миколая до Різдва - зима дарує нам дива!» у лікарні за ініціативою головного лікаря Тетяни Іванівни Антонець вихователями медичного закладу було організовано низку цікавих новорічних заходів для маленьких пацієнтів.

У відділенні онко-гематології була проведена акція «Лист до Святого Миколая», організаторами якої була громадська організація «Сонячна країна». Діти у своїх листах звертались до Чудотворця зі своїми бажаннями. На ці листи відгукнулись небайдужі люди та організації: Галерея «Інтер-шик»; «Асоціація Євроклубів Вінниччини»; Наталя Чернега - представник спілки молодіжних організацій Вінниччини; Громадська організація «Територія мам»; Модельне агентство «Грейс»; Товариство з обмеженою відповідальністю СБІ та товариство Тірасс 12; Товариство «Тульчинка він».

Для дітей, яким, на жаль, прийшлось зустрічати Новий рік у стаціонарних відділеннях, педагогічним колективом лікарні було організовано і проведено святковий Новорічний ранок. Яскраве театралізоване дійство з конкурсами, іграми, казковими героями не залишили байдужими ні малечу, ні їх батьків, ні медичний персонал. Додалося радощів і активності дітям, коли до зали увійшов Дід Мороз із Снігуркою. Той позитив і радість, що залишився після ігор та новорічного хороводу, завжди допомагає у процесі реабілітації хворих дітей. Розчулені батьки, котрі перебувають у лікарні з дітками, слізно дякували перевтіленим артистам (педагогам та медикам) за короткотривале свято, яке дозволило їм - дорослим - на якусь мить зануритися в дещо інший світ – світ добра, радості, віри, любові.

Одне з найбільших християнських свят – Різдво Христове. Це свято радості і єднання людських душ. У цей день пацієнти лікарні були запрошені на перегляд народної театралізованої вистави «Різдвяний вертеп», після перегляду якої кожна дитина отримала різдвяні подарунки.

Всі новорічні свята, проведені у Вінницькій обласній дитячій клінічній лікарні для маленьких пацієнтів, залишилися крихіткою радості в їх душах. У всіх пацієнтів ВОДКЛ та їх батьків і рідних є одна дуже велика мрія – бути здоровими. В ці святкові дні, коли всі навколо зайняті новорічними турботами та святковими приготуваннями, так важливо озирнутись, побачити того, хто поряд, підтримати і запалити вогник любові і милосердя! Від щирого серця бажаємо, щоб Новорічні та Різдвяні свята наповнили серця наших пацієнтів та їх батьків вірою та надією, допомогли перемогти труднощі і здійснити найзаповітнішу мрію!

Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар