Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
15 вересня 2019
12,6 °C
пасмурно

Статті

ЗВІТ ПРО КВЕСТ «В СІМЕЙНОМУ КОЛІ ВСІ НА ПРИКОЛІ»
19 липня 2012, 00:00
ЗВІТ ПРО КВЕСТ «В СІМЕЙНОМУ КОЛІ ВСІ НА ПРИКОЛІ»

Задоволені, усміхнені, втомлені,  з масою позитивних емоцій... Такими покидали сімейний квест активні вінницькі сім'ї, які вирішили поринути в своє дитинство, побігати по парку, порозважатись усією сім'єю.
Організатором свята виступила громадська організація "Територія мам". Свято відбулось за підтримки депутата вінницької обласної ради Наталії Миколаївни Гетце. Станом на п'ятницю, 13 липня, було зареєстровано 7 сімей, 6 з них сьогодні з'явились на святі. Були тут і веселі "Бджілки" із "Вулика", і дружні "Світлячки", і команда із найбільшою кількістю дітей "Фортуна", неймовірно азартні "Коти", цілеспрямована і дружна команда "Маша і ведмеді" і команда за участю дорослих чоловіків та маленької принцеси Катюші "Світлофор".

Свято розпочалось із знайомства із командами та їх речівками. Потім був запропонований конкурс на виготовлення екібани із фруктів. Учасники команд включили усю свою фантазію і представили свої роботи, які по праву можна назвати витворами мистецтв: і "Їжачок", і "Космічний корабель", і "Бджілки на відпочинку" та багато інших! Після цього команди поринули у "сімейні перегони"!

На запропонованих точках учасники квесту робили "мумію" за допомогою туалетної бумаги, чоловіки із команд уявляли себе вагітними, співали дитячі пісні, малювали малюнок усією сім'єю, фотографували своїх діток (усміхнених, здивованих, радісних), відгадували назви пісень за підказками.

В той час, як сім'ї бігали по парку, на сцені проходили сімейні конкурси, виступали дівчатка-танцівниці із танцювальної студії "Bollero" (за що їм окрема подяка), співали вокалісти із м. Бар, які теж завітали до нас на свято. Щиро вам дякуємо!!!

Цікавим став конкурс для дорослих "Няньки", де жінки по черзі "одягали" своїх "дорослих діток": зав'язували слюнявчик, надягали чепчик, одягали памперса та засовували пустушку.

По завершенню квесту усі команди викладали слово-пароль "Розвага", після чого ми підраховули усі бали: за перших два конкурси, оцінки агентів і оцінки за швидкість проходження усіх завдань!

В рамках свята ми оголосили про збір коштів для маленької дівчинки Політанської Дашеньки, в якої серйозний і зовсім не дитячий діагноз - гострий лейкоз. На жаль, нам не вдалось зібрати великих коштів, але ми продовжимо збір для допомоги маленькій принцесі. І обов'язково передамо ці кошти дівчинці. Група для допомоги Дашеньці тут http://vk.com/club39155928 Тільки разом ми зможемо допомогти!!!!

Особливу подяку хочеться виразити генеральному спонсору свята депутату Вінницької обласної ради Наталії Миколаївні Гетце. І, звичайно, головний приз - сертифікат на безкоштовну вечерю в "Гостевії" вручила команді-переможниці "Коти" особистий помічник Наталії Миколаївни Ярова Світлана. За зайняте друге місце, яке поділили між собою дві команди "Маша і ведмеді" та "Фортуна" вони матимуть змогу зробити безкоштовну сімейну фотосесію, а за третє місце, яке зайняла команда "Світлячки", отримали сертифікат на безкоштовних вхід на дві особи до геліопарку "Butterfly".Також три команди "Вулик", "Маша і ведмеді" та "Фортуна" мають змогу здійснити покупку в магазині дитячого та жіночого одягу "Мамамія" на суму 100 грн. Абсолютно усі учасники квесту отримали призи від магазину "Розумахи" та від торгових марок "Рудь" та "Ласунка".

Також дякуємо за підтримку партнерам свята "Студпарламенту Вінниччини", "Спілці молодіжних організацій Вінниччини", магазину "Рок-н-рол", інтернет магазину "1opt.vn.ua", ТМ "Варшава", геліопарку "Butterfly" та звичайно нашому фотографу Вікторії Щегольковій. На святі також працювала фотограф Вікторія Килимчук, за що їй окрема наша подяка. Я думаю, в найближчий час ми матимемо змогу переглянути чудові знімки від прекрасних фотографів.

Свято завершилось!
Але ми не прощаємось, ми говоримо вам "До нових зустрічей»!!!

 

Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар