Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
22 серпня 2019
18,3 °C
пасмурно

Статті

ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ НЕПОВНОЛІТНІХ ДІТЕЙ
23 квітня 2012, 00:00
ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ НЕПОВНОЛІТНІХ ДІТЕЙ
Протягом першого кварталу поточного року на Вінниччині зафіксовано 5 анонімних телефонних дзвінків в правоохоронні органи з неправдивими повідомленнями про закладення вибухівки у навчальних закладах.
 Після надходження повідомлення про закладення вибухівки на місце події виїжджають служби оперативного реагування, «швидка допомога», кінологічна служба міліції зі спеціально навченими службовими собаками, представники управлінь МВС, МНС, СБУ. Кілька годин поспіль близько 300 фахівців, використовуючи десятки одиниць техніки та спецзасобів, шукають небезпечний вибуховий пристрій. Такі дзвінки завдають значних матеріальних збитків усім службам, що виїжджають на виклик, та на несуть собою додаткове навантаження, відволікаючи спеціалістів від виконання своїх обов’язків.
В усіх випадках анонімні «мінери» були знайдені. Ними виявилися учні тих самих. За телефонні жарти дітей доведеться платити батькам.
На минулому тижні на вул. Баженова стався нещасний випадок з трьома 14-річними дітьми. Вони постраждали від вибуху пластикової ємності з вибуховою сумішшю, яку виготовили власноруч. Як приготувати суміш, підлітки прочитали на одному з загальнодоступних сайтів у мережі Інтернет.
 Працівники міліції Вінниччини та СБУ звертаються до батьків неповнолітніх дітей та адміністрацій навчальних закладів з проханням звернути увагу на те , як проводять дозвілля ваші діти. Їхня незайнятість та безконтрольність з боку дорослих може призвести до небажаних результатів та трагічних наслідків. Необмежене та безконтрольне користування соціальними мережами і довіра до усього написаного в мережі Інтернет може зашкодити і фізичному, і психологічному стану ваших дітей, а в найгіршому випадку забрати найцінніше – їх життя.

СЗГ УМВС України
У Вінницькій області
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар