Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
21 серпня 2019
29,0 °C
ясно

Статті

ЖИТТЯ НАВПАКИ
09 лютого 2012, 00:00
Відзначено у лютому на конкурсі "ПРОБА ПЕРА"

ЖИТТЯ НАВПАКИ
 

Життя- це щоденний подих, прохолодний ранок, перше відчуття,твій всесвіт. Кожен з нас проживає свій короткотривалий вік з конвеєром своїх цілей та бажань.У кожного з нас день починається майже однаково:будильник, постіль,ванна кімната, кава, сніданок та купа одвічних проблем. Життя прекрасне, і неважливо, в який колір воно пофарбоване, адже ти все одно цінуєш його.

З першої миті життя на світі ти претендуєш на любов, тепло та злагоду. З часом дорослішаєш та розумієш, що життя-це не весело проведений час, а гідно відстояне "я" в жорстокому суспільстві. Наша буденність спонукає нас до праці, кохання, науки та заробітку коштів. Я впевнений, що середньостатистична людина живе таким розпорядком. Скільки не працюй, не добувай у цьому житті, весь час мало та весь час чогось не вистачає.

Проблема нашого суспільства полягає в тому, що кожний індивід живе не сьогоденням, а думкою про завтрашній день. Всю свою стандартність та монотонність вкласти у ще один день, нічого не змінити, а просто його пройти.

Не дивлячись на свій юний вік, я розумію глобальність цієї проблеми, і пропоную покращувати дорогоцінні хвилини у театрі життя, у якому ми лише актори."Життя навпаки" в моєму розумінні -це мить,яку потрібно пам`ятати вічно. Життя нам дається один раз, і треба прожити його так,щоб ні про що не шкодувати.Люди, урізноманітнюйте дні кольоровими фарбами, живіть емоціями,спілкуйтесь в реальному світі,а не у віртуальному. Пам`ятайте, ви існуєте. Перевертайте свої нудні будні, робіть зміни в собі, робіть зміни в оточуючих,не бійтесь експериментувати. У вас є вибір та є можливість. Живіть сьогоденням, радійте навколишньому середовищу, посміхайтесь, будьте щирими, тягніться до людей,знаходьте друзів,не шкодуйте ні про що.

Головне, мрійте та надійтесь, адже ви - головний герой у своєму жанрі,ваша доля в ваших руках.Не бійтесь змінювати. Живіть креативно.Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар