Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
15 вересня 2019
12,6 °C
пасмурно

Статті

ЗАПРОШУЄМО НА ВИСТАВКУ!!!
07 березня 2012, 00:00
ЗАПРОШУЄМО НА ВИСТАВКУ!!!

Запрошуємо на виставку!

Село моє, для мене ти єдине

Народ, який не памятає та не шанує свого минулого, не може мати майбутнього. Оскільки ж Україна ще доволі молода держава, то відновлення забутих віх історії має бути пріорітетним для справжніх патріотів.

Отже з 29. 03. 2012 по 06. 04. 2012 у Вінниці в Державному педагогічному університеті ім. Коцюбинського за адресою вул. К. Острозького, 32 на кафедрі етнології в аудиторії № 902 (навчальний корпус №3), відбудеться фотовиставка рідкісних та старовинних фотографій подільського села Перекоринці, відомого кінофотографа Миколи Гнисюка.
До речі, вхід є безкоштовним!!!

За цей захід слід подякувати: генеральному спонсору Скрипнику Анатолію Івановичу ПП “Скрипник і К”; генеральному партнеру журналу “Вінниця”; партнерам: кафедрі етнології та спеціальних історичних дисциплін ІІЕП ВДПУ ім. М. Коцюбинського, ВОО Спілки офіцерів України та Вінницькому обласному краєзнавчому музею; організаторам ГО “Молодіжній організації журналістів” та працівникам НВК села Перекоринці. І на окреме вдячне слово заслуговує людина, яка вклала душу у цей захід - Крохмалюк Роман Володимирович.

Віктор Рудь,
голова
Молодіжної організації журналістів”

Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар