Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
06 грудня 2019
1,0 °C
ясно

Статті

ЗА ВБИТИХ КУНИЦЬ БРАКОНЬЄРАМ ДОВЕДЕТЬСЯ СПЛАТИТИ КРУГЛЕНЬКУ СУМУ
15 березня 2012, 00:00
ЗА ВБИТИХ КУНИЦЬ БРАКОНЬЄРАМ ДОВЕДЕТЬСЯ СПЛАТИТИ КРУГЛЕНЬКУ СУМУ
Працівники дорожньо-патрульної служби Гайсинського районного відділу міліції під час несення служби по нагляду за дорожнім рухом зупинили для перевірки автомобіль «ВАЗ-2121». За кермом автівки перебував 33 –річний житель Черкаської області. В автомобілі працівники міліції виявили дві мисливські рушниці «ІЖ-18» та більше десятка набоїв до них. Як з’ясувалося, чоловік разом з 28-річним земляком поверталися з полювання.
Попри те, що сезон полювання скінчився у лютому місяці, мисливці вирішили ризикнути. При перевірці багажника міліціонери виявили браконьєрську здобич – дві впольовані куниці. Там же перебували і два мисливських собаки.
Зі слів правопорушників, вони полювали в селі Тарасівка Гайсинського району. Як з’ясувалося, мисливська зброя теж була не зареєстрована, відтак перебувала у них незаконно.

За словами начальника Гайсинського районного відділу міліції Андрія Піхоцького, обох правопорушників притягнуть до адміністративної відповідальності за порушення порядку придбання, зберігання вогнепальної зброї відповідно до ст.190 КУпАП , що карається накладенням штрафу до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією зброї або без такої.
Крім того матеріали про порушення правил використання об'єктів тваринного світу будуть направлені в державне агентство лісових ресурсів України, яке відповідно до своєї компетенції притягне правопорушників по ст.85 КУпАП (полювання без належного на те дозволу, в заборонений час), що тягне за собою штраф до шістдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Окрім сплати штрафу, порушникам доведеться відшкодувати за вбитих рідкісних тварин завдані державі збитки, а це щонайменше близько 4-х тисяч гривень.


Анна Олійник
СЗГ УМВС України у Вінницькій області
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар