Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
25 січня 2020
1,2 °C
облачно с прояснениями

Статті

ЗА ПОРУШЕННЯ ПРАВИЛ ПАРКУВАННЯ ВЛАСНИКИ АВТО НЕСТИМУТЬ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ
24 жовтня 2012, 00:00
ЗА ПОРУШЕННЯ ПРАВИЛ ПАРКУВАННЯ ВЛАСНИКИ АВТО НЕСТИМУТЬ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ
З 10 по 25 жовтня на Вінниччині відділ організації дорожнього руху управління ДАІ проводить обстеження майданчиків для паркування транспортних засобів, що розміщені на вулично-дорожній мережі міст і населених пунктів. Паркуючись з порушенням правил, рідко хто задумується над тим, що подібні дії серйозно впливають на ступінь аварійності на дорогах і на виникнення заторів, що, в свою чергу, також ускладнюють дорожню обстановку.
Без перебільшення можна зазначити, що вулиці нашого міста перетворилися на парковки автомобілів. Водії залишають їх на вулицях біля своїх місць роботи, магазинів, ринків, вокзалів не задумуючись, що заважають проїзду транспорту та проходу пішоходам, адже паркують автомобілі навіть на тротуарах. Тому в обласному центрі є нагальна потреба вирішити питання з порушенням правил паркування транспортних засобів, особливо в центральній частині міста та ринків. Систематичні порушення правил зупинки і стоянки транспортних засобів на паркувальних майданчиках, хаотичне їх розташування призводять до звуження проїзної частини, виникнення ускладнень у дорожньому русі, що викликає затори.
У цей період часу інспектори проводять обстеження майданчиків для паркування транспортних засобів, що розміщені на вулично-дорожній мережі міста. Також під час відпрацювання працівники ДАІ перевіряють наявність погоджень місць розташування майданчиків для паркування та схем організації руху на них, відповідність облаштування зазначених місць дорожніми знаками і розміткою. У разі виявлення порушень у сфері Правил паркування та Правил дорожнього руху до відповідних посадових осіб та водіїв приймаються заходи адміністративного впливу.
У Державтоінспекції сподіваються, що проведення подібних заходів покращить пропускну спроможність на дорогах, значно полегшить життя всім учасникам дорожнього руху та сприятиме створенню атмосфери взаємоповаги один до одного, як водіїв так і пішоходів.
Служба профілактичної роботи УДАІ УМВС
України у Вінницькій області
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар