Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
28 березня 2020
16,1 °C
переменная облачность

Статті

З ВІРОЮ У МАЙБУТНЄ
08 жовтня 2012, 00:00
З ВІРОЮ У МАЙБУТНЄ

Першу неділю жовтня в Україні відзначають своє професійне свято працівники освіти. Що може бути краще для педагога, як слова подяки і повага від своїх вихованців та гідна підтримка з боку уряду. Зараз хтось із ностальгією згадує радянські часи й утопічно вірить у краще майбутнє нашої освіти.

Безперечно, найбільше це хвилює саме педагогів. Адже з роками почалась невтішна тенденція зменшення кількості шкіл. Така собі тенденція реорганізації шкіл за рахунок їхнього об’єднання. Найболючіше це питання хвилює сільських учителів. Виникає ряд запитань: чи будуть вони забезпечені роботою, як вирішити підвіз дітей до сусідньої школи, як складеться доля села після того, коли буде закрито школу? Конкретної відповіді на ці та інші запитання не може дати ні уряд, ні сама місцева громада. Що, власне, і призводить до того, що професія вчителя на сьогодні є не престижною та низького рівня освіти. Чи варто взагалі йти працювати вчителем, якщо в цілому місячну заробітну платню педагога можна заробити за тиждень роботи на будівництві.

Нам залишається тільки вірити і сподіватися на чіткі дії з боку уряду стосовно малокомплектних шкіл та стратегії розвитку українського села. Це є коріння наших предків та майбутнє нашої країни.

З Днем вчителя шановні педагоги!

Роман Крохмалюк,

член Молодіжної організації журналістів

Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар