Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
15 вересня 2019
12,6 °C
пасмурно

Статті

З ПОДАРУНКАМИ ДО СИРІТ ЗАВІТАЛИ ШЕФИ В ПОГОНАХ
19 грудня 2012, 00:00
З ПОДАРУНКАМИ ДО СИРІТ ЗАВІТАЛИ ШЕФИ В ПОГОНАХ
Декілька років поспіль працівники Вінницької міліції піклуються про дітей, які знаходяться у Вінницькому обласному дитячому будинку змішаного типу «Гніздечко». Традиційно напередодні «Дня Святого Миколая» начальник Вінницького міськвідділу Юрій Куций і керівники служб та підрозділів відвідали підшефний заклад зі святковими привітаннями та солодкими подарунками. Необхідним та бажаним подарунком для дітей виявилися шкільні набори для навчання.
Дитячий будинок живе єдиною родиною. Там затишно і тепло, а святковий концерт, що був подарований дітьми, зворушив серця і душі присутніх. Дитяча щирість та відвертість не залишала байдужими глядачів.
Діти, які не знають, що таке батьківське тепло і ласка, потребують особливої уваги від суспільства, держави та кожного з нас. Микола Чудотворець - захисник усіх дітей. Він дарує віру у здійснення найзаповітніших мрій, всиляє у душі світлі почуття, надихає на добро.
- Нехай Святий Миколай оберігає вас, дарує здоров’я, щастя, радість та надію. Хай Господнє благословення, святковий настрій супроводжують вас скрізь протягом усього життя, - такими теплими словами привітав дітей начальник вінницького міського управління Юрій Куций.
Підтримка і безмежна любов – запорука успішного майбутнього маленьких українців, які в подальшому будуть творити історію держави, переконаний керівник міського відділу. Виключно завдяки постійному спілкуванню та вихованню підростаючого покоління можна виростити гідних громадян нашої країни.
Яна Шкляр
СЗГ ВМВ
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар