Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
23 жовтня 2019
12,5 °C
слегка облачно

Статті

З МІКРОРАЙОНУ ПИРОГОВО ЇЗДИТЕМЕ НОВА МАРШРУТКА №186
06 лютого 2013, 00:00
З МІКРОРАЙОНУ ПИРОГОВО ЇЗДИТЕМЕ НОВА МАРШРУТКА №186
З 23 лютого з вулиці Корнійчука (район Пирогово) розпочне курсувати нове маршрутне таксі № 18б. Фактично, цей маршрут у більшій своїй мірі, повторюватиме маршрут № 70, тому мешканці району Пирогово не відчують незручностей у під’їзді до електротранспорту.
У цьому місяці з перевізником, який обслуговує маршрут № 70 (с. Пирогово - ДПЗ-18), закінчується договір на перевезення. Згідно обстеження кількості мешканців, яким необхідно щоденно під’їжджати з мікрорайону Пирогово до електротранспорту, з 23 лютого  на новий маршрут № 18б виходить 6 машин. Маршрутки будуть курсувати за таким маршрутом: вул. Корнійчука – пр. Юності – вул. Порика – вул. 600-річчя - Хмельницьке шосе – пл. Гагаріна – лікарня ім. Пирогова. Біля лікарні буде розворот маршрутки. Потім маршрутне таксі рухатиметься у зворотньому напрямку. Даний маршрут частково буде повторювати попередній 70-й маршрут, тому мешканці не відчують незручностей у виїзді з мікрорайону Пирогово до центру міста. За словами директора департаменту енергетики, транспорту та зв’язку міської ради Олексія Пидоченка, якщо перевізник, який обслуговував маршрут № 70 подавав на початку транспортної реформи до Трамвайно-тролейбусного управління заявку щодо участі і роботи у новій транспортній мережі, то зміни перевізника не відбудеться. Тобто маршрут 18б обслуговуватиме той же перевізник, що обслуговував маршрут № 70. Якщо ж такої заявки не було – зміна перевізника відбудеться відповідно до черги у резерві. Ціна проїзду по новому маршруту не зміниться і становитиме 2,50 грн. Маршрутки будуть рухатися з інтервалом 6-8 хвилин.
Окрім того, з мікрорайону Пирогово до вул. Лугової у експрес-режимі їздить шість стомісних муніципальних автобусів № 29 з інтервалом руху 25-30 хв. та маршрутне таксі №18А (с. Пирогово – Західний автовокзал) – 6 машин з інтервалом руху 6-8 хв. А з району ДПЗ, яким закінчувався маршрут 70, рухається маршрутка № 2б. На маршрути, які обслуговують мешканців району Пирогово, буде виставлено кількість транспорту, котра визначена відповідно до обстеження пасажиропотоку, тому незручностей щодо під’їзду до електротранспорту у мешканців цього мікрорайону не виникне.
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар