Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
21 лютого 2020
3,9 °C
пасмурно

Статті

З ДОБРИМ НАСТРОЄМ ТА ПОДАРУНКАМИ ЗУСТРІЧАЛИ ВЕЛИКДЕНЬ ВИХОВАНЦІ ЦЕНТРУ "ПРОМІНЬ"
19 квітня 2012, 00:00
З ДОБРИМ НАСТРОЄМ ТА ПОДАРУНКАМИ ЗУСТРІЧАЛИ ВЕЛИКДЕНЬ ВИХОВАНЦІ ЦЕНТРУ "ПРОМІНЬ"

 

В центрі соціальної реабілітації дітей – інвалідів «Промінь», відзначали призерів міського конкурсу сатири та гумору «Вінницькі гуморини». На запрошення організаторів до центру завітали представники з управління культури вінницької міської ради та депутат Вінницької обласної ради Наталія Гетце.

Серед шістдесяти учасників загальноміського конкурсу в якому брали участь представники загальноосвітніх шкіл, бібліотек, театральних студій та гуртків художнього читання, семеро були особливими – вони представляли реабілітаційний центр «Промінь».

У п’ятихвилинному виступі діти мали напам’ять прочитати два невеличких гумористичних твори. Кращих визначали у трьох вікових категоріях: молодша від шести до десяти років, старша від одинадцяти до п’ятнадцяти років і серед дорослих від шістнадцяти до двадцяти двох років.

Вихованці «Променя», змагаючись на рівних здоровими дітьми зайняли три призових місця: Вікторія Шевчук – в старшій, Олександр Радзімовський та Юрій Медлярський в дорослій віковій категорії та були відзначені дипломами.

Я дуже рада бути сьогодні тут і підтримати цих дітей. Адже напередодні такого світлого свята, як Великдень, мені особисто хочеться влаштувати свято всім дітям, щоб вони відчули тепло. Адже завдяки гумору та посмішці багато проблем вирішуються легше і вихованці цього закладу уже це розуміють, - поділилася з нами Наталія Миколаївна.

Сімнадцять учасників гуморини були нагороджені подяками та отримали у подарунок збірки гумористичних творів, канцтовари, солодощі та призи від депутата облради.

Зараз йдуть перемовини про участь кращих юних гумористів Вінниці у травні на всеукраїнському фестивалі імені Павла Глазового у Києві. Наталія Гетце особисто пообіцяла допомогти та підтримати всіх, хто виступатиме на цьому фестивалі. До речі, минулого року двоє наших читців-гумористів стали переможцями цього престижного конкурсу.

За переможців вінницького конкурсу пораділи їхні ровесники із Харкова. Це діти, які приїхали до центру соціальної реабілітації дітей «Промінь» на лікування, а заодно і привітати вихованців вінницького соціального закладу. Харківчан за активну участь у заході депутат обласної Ради Наталія Гетце привітала подарунками.

Кожна дитина посміхалася і раділа не лише теплому сонячному дню, але і тій увазі, яку приділила їм пані Наталія, адже багато хто з цих дітей з не повних родин, а хтось і зовсім не бачив своїх батьків. Дехто на свята поїде додому ділитися солодкими подарунками з сімєю, як от Давид Панченко, у якого чотири брати і одна матуся, якій він залюбки допомагає, не дивлячись на свої хвороби.

Ось так по-домашньому зустрічали Великдень дітки-інваліди без батьківської уваги, але уже з подарунками від Наталії Гетце і з теплом у серці, що їх не обділили увагою.

Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар