Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
23 січня 2020
1,0 °C
облачно с прояснениями

Статті

ЙТИ ВПЕРЕД І НІКОЛИ НЕ ЗДАВАТИСЬ
08 квітня 2014, 00:00
ЙТИ ВПЕРЕД І НІКОЛИ НЕ ЗДАВАТИСЬ

Щоденно працювати над собою та завжди йти тільки вперед – дієва технологія успішних людей. Щоб чогось досягти, таланту замало, потрібно бути наполегливим і мати незгасне бажання. Успішними не народжуються, ними стають!

Своїм досвідом поділилася танцівниця Олеся Українець. Вона займається танцями з 7 років. У дитинстві любила дивитися відеокліпи тодішніх зірок і повторювати їхні вправні рухи. Батьки, побачивши в доньці неабиякий потенціал, вирішили віддати її в танцювальну школу «Болеро». Там вона займалася 10 років. Невдовзі, маючи значний досвід за плечима, Олеся стала хореографом у студії танцю «3Z».

2012 р. для дівчини мав особливе значення: взяла участь у танцювальному проекті «Магігранд Dance Show», щось на зразок відомого телепроекту «Танцюють всі», тільки по-вінницьки, на якому перемогла.

Дівчина зараз навчається у Вінницькому педуніверситеті, але в майбутньому бачить себе хореографом. Каже, що для повноцінного життя їй потрібно більше активності.

У свої роки дівчина здобула не одну перемогу. Та найважливіша – перемога над собою. Незважаючи на проблеми зі здоров’ям, Олеся ніколи не зупинялася, запевняючи: танець – її життя, тому покинути цю справу не зможе. Нині крім того, що танцює в шоу-балеті «Сhemistry», є й хореографом у танцювальній школі «Lamar» і «Сhemistry».

Я брала участь в різних фестивалях та конкурсах, усіх і не згадаю. Навіть їздила у Відень, коли мені було 11 років, на чемпіонат світу з бальних танців, – розповідає Леся Українець. Її «рідні» стилі – це контемпорарі, джаз-модерн та хіп-хоп.

Контемп – амплітудний, а джаз-модерн – лінійний. Сказати, який більше до вподоби, не можу. Кожен захоплює по-своєму, – говорить дівчина.

Найголовніша запорука її успіху в тому, що ніколи не зупиняється на досягнутому і вважає: меж досконалості немає. Самореалізація є найбільшою мотивацією в житті.

Пам’ятайте, дуже важливо знайти себе. Адже, тільки задовольнивши своє его, отримаєш справжнє щастя.

Вікторія Надкринична

Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар