Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
19 лютого 2020
6,0 °C
ясно

Статті

ЯК ЄДИНОГО ВПІЗНАТИ, ЩОБ НА ДОЛЮ НЕ НАРІКАТИ?...
07 червня 2012, 00:00
ЯК ЄДИНОГО ВПІЗНАТИ, ЩОБ НА ДОЛЮ НЕ НАРІКАТИ?...

Якщо у вашому житті не намалювався той єдиний ваш-таки чоловік, - кажуть, доля така. Але де ж його взяти, щоби на долю не нарікати?

Коли моїм чоловіком вважати того, хто займає всі розумні думки в голові - це шеф, до якого (крім, зрозуміло, голови) всі інші частини мого тіла не причетні.

Може, «мій чоловік» - той, що володіє моїми почуттями та відновлює душевну рівновагу? – То це взагалі не чоловік, а - як тепер модно визначати всі ці прогулянки, корисні для здоров’я (на думку лікарів), духовної гармонії (з точки зору психіатрів) й емоційного розвантаження (за свідченнями психологів) — різновид шопінгу, бажано з подругами, щоб їх заціпило і аж «повилазило» їм од заздрощів.

Чи то є моїм чоловік, який живе разом зі мною під одним дахом і харчується з однієї миски? Можливо, ще й важливо, як довго живе, чого й скільки жує? Та у нас, наприклад, завжди хтось-то живе: то родичі, то друзі заїжджі, то студенти чи заробітчани-квартиранти. І всі тишком-нишком тягнуть їдло з наших запасів у холодильнику.

Напевно, безперечним визначенням приналежності до справжності мого чоловіка є пристрасні взаємно даровані ночі на двох. Проте дуже хотілось би знати, чи саме моє «его» закарбоване кожної нашої миті в його свідомості, бо, власне, в моїх фантазіях чоловік доростав і до голлівудських красенів, і до запорізьких гетьманів …

Замість резюме. Коли шукаєте, доньки Єви, «свого» чоловіка - спробуйте зазирнути йому в душу або хоча б у паспорт. Проте не факт, що побачите в обох випадках, чи є чоловік «вашим».

Тереса Юркевич,

НСЖУ

Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар