Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
19 квітня 2019
8,0 °C
легкий дождь

Статті

ЯК МІСЬКА ВЛАДА ДБАЄ ПРО ЗДОРОВ’Я НАШИХ ДІТЕЙ
03 травня 2013, 00:00
ЯК МІСЬКА ВЛАДА ДБАЄ ПРО ЗДОРОВ’Я НАШИХ ДІТЕЙ

 

Вінницька медична реформа в дії! Відтепер наші діти не будуть хворіти, а особливо у свята, як наприклад зараз (з 1 по 6 та з 9 по 13 травня)! Невже таке можливо, запитаєте?!!!! У Вінниці так, адже всі поліклінніки (або як їх нині, по-реформаторськи, прийнято називати центри первинної медико-санітарної допомоги) зачинені, хворих не приймають, а видають лише медичні довідки. Хоча навіть дітям відомо що є ряд професій, які продовжують працювати навіть у вихідні, і не зважаючи на свята. Це правоохоронці, рятувальники, транспортники, і звісно ж лікарі. Адже лихо завжди приходить зненацька.
Нажаль малята не вирішують, коли, в які дні та о корій годині їм хворіти. На відміну від нашого керівництва міста, що запланувало майже всім лікарям такі тривалі вихідні. А натомість вінничани на цей період залишились практично без медичного забезпечення. Наприклад, сьогодні (03.05.2013) у приймальному відділенні міської лікарні ”Цетр матері та дитини” стояла черга з більш ніж двадцяти хворих дітей (і це тільки на початку дня). До всього чимало з них не просто із звичайною застудою. Діти від 1 місяця і до 16 років з температурою тіла вище ніж 38ºС, різноманітними симптомами та хворобами стоять у одному коридорі, де в наявності лише одна лавка для сидіння. До того ж черга повзла мов хворий равлик (в середньому 1 дитина за 1 годину!), адже окрім батьків, які привезли дітей на огляд самостійно, ще через кожні 10-15 хв приїздила нова машина “швидкої” з дітьми у ще більш критичнішому стані! І уявіть, що це все на ОДНОГО чергового педіатра, якого залишили обслуговувати півміста. Так простоявши у черзі кілька годин більшість батьків відвозили бідолашних дітей додому (хвора дитина, яку лихоманить довго вистояти не може). Дехто з них навіть не дочекалися прийому лікаря.
Зателефонувавши до відділу оперативного реагування "Цілодобова варта" за телефоном 1560 із запитанням, куди звертатися по допомогу педіатра, отримали відповідь, що у святкові дні на все місто працює лише три лікарні, де є чергові лікарі (і це на 365 тис. чоловік!), а щодо педіатрів, то звертайтеся до центру матері й дитини! Невже наше місто таке маленьке що всього кілька чергових лікарів спроможні більше тижня лікувати всіх хворих — і дорослих і дітей? Чи, можливо, хтось вирішив, що просто діти не хворіють на свята, а тому місцева влада зробила всім, не розмірковуючи, вихідні до середини місяця?
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар