Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
25 лютого 2020
3,8 °C
пасмурно

Статті

Все для дому та саду
Як купити енергозберігаюче вікно «Viknar’off» за ціною звичайного з допомогою державного відшкодування
07 вересня 2017, 00:00
Як купити енергозберігаюче вікно «Viknar’off» за ціною звичайного з допомогою державного відшкодування
Як купити енергозберігаюче вікно «Viknar’off» за ціною звичайного з допомогою державного відшкодування
         Банки вже видали людям майже 62 тисячі кредитів на заміну вікон «Viknar’off » та заходи з енергозбереження. Загальна сума цих позик перевищила мільярд гривень.
              Приємні зміни в умовах програми енергоефективності: відшкодування до 70% при умові отримання субсидій ( додатково потрібна довідка з соцзабезу); збільшилась максимальна сума відшкодування до 14000,00 грн.
                Напевне багато хто чув про Державну цільову економічну програму енергоефективності, яка допомагає купити енергозберігаючі вікна за ціною звичайних з рахунку держави. Але не кожен зрозумів як це працює, отже постараємося в цій статті максимально детально викласти процедуру отримання відшкодування від держави на покупку енергозберігаючих вікон. Встановити «теплі» вікна за ціною звичайних можна, скориставшись державною програмою з відшкодування 30% витрат, на енергоефективність для приватних осіб (але не більше 14 000 грн. на утеплення квартири або приватного будинку).
                 У державній програмі з енергоефективності залучено три банки: «Ощадбанк»,
«Укргазбанк» і «Укрексімбанк»
Умови Кредитування від “Ощадбанку”:
• Сума кредиту – від 1 000 до 50 000 грн.
• Початковий внесок – від 10 % вартості товару
• Cтрок кредитування – до 3 років
• Процентна ставка – 25 % річних
• Разова комісія за надання кредиту– 3 % від суми кредиту
• Перелік документів – паспорт, податковий номер, документ про отримані доходи за 6 місяців, рахунок-фактура на товар
Погашення кредиту:
• Щомісяця рівними частинами.
• Можливе дострокове погашення кредиту без додаткових комісій.
     Увага! Достроково погашати кредит варто після перерахування на рахунок компенсації від Держенергоефективності (прогнозовані терміни – 1-2 міс.), Оскільки компенсація нараховується на залишок суми кредиту.
               Після вибору вікна необхідно подати в одну з вищезгаданих банківських установ наступний пакет документів: заяву на одержання кредиту (заповнюється в банку); паспорт громадянина України (та ксерокопія); довідка про присвоєння ідентифікаційного номера позичальника (та ксерокопія); документ про отримані доходи та утримання з них за останні 6 місяців; рахунок-фактура на енергоефективне вікно.
Також потрібно уточнити в банку про подачу документа, який підтверджує що саме ви є власником дому або квартири в якій повинні бути замінені вікна.
             У разі позитивного рішення про видачу кредиту необхідно в призначений банком день відкрити розрахунковий рахунок та в цей же день: оплатити 10% вартості вікна компанії-продавцеві та надати банку документ, що підтверджує оплату; оплатити комісію банку – 3% від суми кредиту; отримати від банку платіжку про оплату 90% вартості вікна компанії «Viknar’off ». Платіжка дає право забрати оплачене вікно у продавця.
           Після монтажу вікна необхідно надати банку акт виконаних робіт, паспорт на вікно і документи, що підтверджують відповідність продукції стандартам і нормам, зазначеним вище.
              Отримання компенсації від Держенергоефективності. Компенсація частини суми кредиту нараховується Державним агентством енергоефективності та енергозбереження України в наступному місяці після отримання банком документів, що підтверджують цільове використання коштів.
               Позитивні сторони програми. Держава компенсує частину витрат на енергоефективність. Банк контролює виконання вимог до якості вікна, правда на папері. Компенсація дозволяє встановити вікна зі значно кращими енергозберігаючими властивостями.
               Негативні сторони програми. Банк забере приблизно 6,6% з 27% компенсації від вартості вікна. У сухому залишку компенсується трохи більше 20% від вартості вікна, за умови компенсації через 2 місяці і повного погашення кредиту відразу після надходження компенсації.
Центральне відділення віконної компанії «Viknar’off ».
 м. Вінниця, площа Гагаріна 2.(Центральний універмаг) 3-поверх.
ПН-ПТ 10.00-18.00, СБ 10.00-15.00, НД вихідний
(097)87-505-87, (093)82-88-777, (0432)660-466
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар