Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
21 серпня 2019
29,0 °C
ясно

Статті

ВЖЕ СКОРО ВІННИЦЯ ОТРИМАЄ 200 НОВИХ СМІТНИКІВ!
25 січня 2013, 00:00
ВЖЕ СКОРО ВІННИЦЯ ОТРИМАЄ 200 НОВИХ СМІТНИКІВ!
У лютому розпочнеться серійне виготовлення сміттєвих урн, які встановлюватимуть біля під’їздів багатоповерхівок. Більше 2 сотень сміттєвих урн буде виготовлено на замовлення житлово-експлуатаційних підприємств міста комунальним підприємством «Вінницяміськліфт».
Їх встановлюватимуть, в місцях відпочинку у багатоповерховій забудові міста ,працівники ЖЕКів. Сміттєві урни виготовить КП «Вінницяміськліфт» на базі якого вже більше року працює цех по металообробці та випуску запасних частин до ліфтів. Окрім комплектуючих для ремонту ліфтового господарства міста цех виробляє і металеві урни та контейнери для сміття. Минулого року підприємство виготовляло сміттєві контейнери для підприємства «ЕкоВін», а у цьому році, за замовленням ЖЕКів, цех планує виготовити більше двох сотень сміттєвих урн для потреб прибудинкових територій. Урни будуть металеві та вогнетривкі.
Наразі фахівцями підприємства розроблено кілька зразків урн, однак масовий випуск розпочнеться тільки після того, як керівники житлово-експлуатаційних контор оберуть найзручніший з варіантів. Окрім того, керівництвом ЖЕКів зараз проводиться підрахунок необхідної кількості інвентарю. За словами начальника КП «Вінницяміськліфт», запустити серійний випуск сміттєвих урн заплановано на лютий місяць, аби з початку теплого періоду року їх можна було вже встановлювати біля під’їздів.
 
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар