Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
19 жовтня 2019
11,5 °C
ясно

Статті

ВИЗНАЧЕНО ПЕРШУ ПАРУ СТУДЕНТІВ, ЯКА ПОТРАПИТЬ НА СТУДЕНТСЬКИЙ БАЛ МІСЬКОГО ГОЛОВИ
30 січня 2013, 00:00

28 січня відбувся перший у цьому році студентський бал. Студенти Вінницького будівельного технікуму змогли поринути у атмосферу минулих століть та потанцювати вальс. Підсумком феєричного заходу було обрання кращої пари, яка автоматично потрапляє на студентський бал міського голови, котрий, за сталою традицією, відбудеться 1 березня.

Вчора у один із ресторанів міста поспішали дами у розкішному вбранні та елегантні кавалери. Цього вечора відбувся перший студентський бал. У залі панувала атмосфера вишуканості та елегантності, а самі студенти у святковому вечірньому вбранні змогли пофантазувати, як проводились такі бали у минулих століттях.

Під час балу було обрано пару, яка потрапить у перший день весни на бал міського голови. Титул Короля балу отримав Дмитро Негорелий, а його Королевою стала Вікторія Горобець. Крім того, усі студенти змогли поласувати солодким подарунком від міської ради.

На даний час триває Інтернет-голосування серед студентства міста за можливість потрапити на Студенський бал міського голови. 50 пар, які наберуть найбільшу кількість голосів у групі «Це Вінниця, друже!» зможуть потрапити на бал разом із переможцями студентських балів, котрі проходитимуть у вищих навчальних закладах міста протягом лютого.

Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар