Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
26 січня 2020
1,0 °C
пасмурно

Статті

ВИСТАВКА ЮНОЇ МАЙСТРИНІ ОЛЬГИ АДАМЧУК У ХОЛІ МІСЬКОЇ РАДИ
27 листопада 2012, 00:00
ВИСТАВКА ЮНОЇ МАЙСТРИНІ ОЛЬГИ АДАМЧУК У ХОЛІ МІСЬКОЇ РАДИ
26 листопада у мерії відбулось відкриття четвертої виставки художніх робіт. Цього разу автором творів стала учениця Вінницької дитячої музичної школи №2 Ольга Адамчук. Виставка «На крилах мрії» - вже четверта персональна виставка юної талановитої художниці, якій два роки тому було присвоєно почесне звання «Людина року» у номінації «Юний митець».
19-річна Ольга Адамчук не лише майстерно володіє пензлем, а й створює керамічні скульптури, які потім власноруч і розмальовує. Взагалі малювати дівчина почала ще у п’ятирічному віці. Вже через рік, у шість років, дівчинка навчалась у художній студії «Надія». Згодом вступила до Вінницької дитячої музичної школи №2, де навчалась одразу на двох відділеннях – музичному та художньому. Ольга Адамчук працює у своїй творчості над живописом та графікою, керамікою та вишиванкою. Значна кількість робіт Ольги присвячена біблійним та міфологічним мотивам, фольклорній та етнографічній тематиці. Крім того юна художниця малює пейзажі, натюрморти, а також створює жанрові композиції.
Під час відкриття виставки «На крилах мрії» директор департаменту культури Вінницької міської ради Ірина Френкель зазначила, що виставка робіт триватиме до кінця тижня, тож у вінничан ще буде нагода переглянути близько 30 картин та малих скульптур, які зроблені тендітними руками юної майстрині. «Я запрошую усіх талановитих митців, які прагнуть представити свої роботи широкому загалу, звертатися до департаменту культури, і ми із задоволенням організуємо для них персональну виставку творчих робіт», - говорить Ірина Френкель.
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар