Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
07 грудня 2019
1,8 °C
ясно

Статті

ВИКОНАНО ПЕРШИЙ ЕТАП РЕКОНСТРУКЦІЇ СКВЕРУ "КУМБАРИ"
11 вересня 2012, 00:00
ВИКОНАНО ПЕРШИЙ ЕТАП РЕКОНСТРУКЦІЇ СКВЕРУ "КУМБАРИ"
Близько двох місяців тривала реконструкція скверу поблизу загальноосвітньої школи №3. На сьогоднішній день тут вже відремонтовано підпірні стіни сходів, які ведуть до річки Південний Буг, впорядковано водовідведення та пофарбовано турнікети. Крім того, проводились роботи і по ремонту пам’ятника Івану Богуну, який за багато років свого існування почав «хилитися» набік. У перспективі тут планується заасфальтувати доріжки та відновити зовнішнє освітлення.
За словами заступника директора департаменту комунального господарства та благоустрою Вінницької міської ради Юрія Павлінчука, основні зусилля під час реконструкції цієї зони відпочинку спрямовувались на сходи. «Останній раз ремонт сходів проводився близько п’яти років тому, проте самі підпірні стіни тоді не ремонтувалися, - говорить Юрій Павлінчук. – Відтак за цей час частина сходів майже повністю була зруйнована, а в деяких місцях повністю посипалась. Те ж саме стосувалось і підпірних стінок».
Під час ремонту в сквері «Кумбари» також виконувались роботи по влаштуванню водовідведення. Для того, аби під час дощів та інших опадів у сквері не збиралась вода, тут обладнано спеціальні лотки зливової каналізації. Відтак вода не руйнуватиме пішохідне покриття та не створюватиме незручностей для відпочиваючих городян.
Крім того, у парку біля третьої школи відремонтовано пам’ятник Івану Богуну. «Постамент почав нахилятися вбік, а сам фундамент дещо просів, - розповідає Юрій Павлінчук. – Якби на нього не звернули увагу, то невдовзі він міг взагалі рухнути. Тому було виконано вирівнювання самого пам’ятника та підняття фундаменту».
Також у прогулянковій зоні відремонтовано й пофарбовано лавочки та відремонтовано поребрики. У перспективі тут буде відновлено асфальтне покриття пішохідних доріжок та зовнішнє освітлення.
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар