Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
08 червня 2023
22,5 °C
облачно с прояснениями

Статті

Все для дому та саду
ЯКІ НЕСТАНДАРТНІ ВОРОТА ВИГОТОВЛЯЄ КОМПАНІЯ DOORHAN – ВИВЧАЄМО АСОРТИМЕНТ ПРОМИСЛОВИХ СЕКЦІЙНИХ, ВІДКАТНИХ, РУЛОННИХ, СКЛАДНИХ ТА ТЕЛЕСКОПІЧНИХ СИСТЕМ ЗІ СПЕЦІАЛІСТАМИ «БРАМА МАРКЕТ ІВАНО-ФРАНКІВСЬК»
05 березня 2021, 13:52
ЯКІ НЕСТАНДАРТНІ ВОРОТА ВИГОТОВЛЯЄ КОМПАНІЯ DOORHAN – ВИВЧАЄМО АСОРТИМЕНТ ПРОМИСЛОВИХ СЕКЦІЙНИХ, ВІДКАТНИХ, РУЛОННИХ, СКЛАДНИХ ТА ТЕЛЕСКОПІЧНИХ СИСТЕМ ЗІ СПЕЦІАЛІСТАМИ «БРАМА МАРКЕТ ІВАНО-ФРАНКІВСЬК»

Завод Дорхан є одним з лідерів у сфері рухливих огороджувальних конструкцій. Компанія спеціалізується на виробництві повного асортименту комплектуючих для всіх типів в’їзних систем, ролетів та перевантажувального обладнання. Продукція виготовляється з урахуванням умов експлуатації та вимог національних стандартів. Завдяки орієнтації на клієнтів, DoorHan реалізує унікальні проекти. У тому числі це стосується нестандартних рішень, про які розповідають спеціалісти «БРАМА МАРКЕТ Івано-Франківськ». Окрім високої якості та точності виготовлення в’їзних систем бренд пропонує бюджетні ціни продукції.

Нестандартні варіанти промислових воріт зі секційним полотном для підприємств

До цієї категорії рішень можна віднести ангарні моделі, що призначені для перекриття приміщень з габаритними шириною та висотою отвору. Перевагами масштабних секційних промислових воріт є висока якість, різноманітність конструкцій та схем відкриття, проектування та виготовлення відповідно до проєкту клієнта. Виробник заявляє про строк експлуатації до 40 років завдяки міцності компонентів в’їзної системи. Крім того, надається широка палітра колірних рішень. Вироби DoorHan можуть встановлюватися у районах з великим вітровим навантаженням. Додатково за бажанням у полотно монтуються двері та віконця, а для автоматизації управління пропонується асортимент електроприводів. У випадку аварії системи переводяться у ручний режим.

Чому у більшості випадків кращим вибором стануть складні та телескопічні ворота?

Монтажні особливості різних промислових об'єктів сильно відрізняються між собою. Коли компактність конструкції грає головну роль, але при цьому потрібна міцна й тепла конструкція, оптимальне рішення – складна модель. Ворота-гармошка можуть виготовлятися як з нижньою направляючою, так й без неї. Перші системи призначені для встановлення у промислових приміщеннях з великими за розміром отворами (ширина – 2500-30000 мм, висота – 2000-8000 мм): склади та гаражні комплекси, автотранспортні депо, ангари, автосалони. Другі розраховані на параметри 1400-8200х2000-6000 мм. Це теплі та герметичні моделі, що підходять для використання у будь-яких кліматичних зонах. Актуальні також складні панорамні системи, які не тільки відкривають огляд на внутрішній та зовнішній простір, але й надають природне освітлення приміщення.

Нестандартні рішення для підприємств виготовляють й інші європейські заводи: brama-market.lviv.ua/products/category/vorota-promyslovi-hormann-ryterna-alutech. Це й бюджетні, й преміальні моделі з різними конструкційними особливостями.

Коли варто монтувати рулонні ворота на виробництві, та які існують варіанти?

Дорхан випускає декілька варіантів захисних ролетних конструкції з аналогічним типом дії. Серед нестандартних моделей представлені швидкісні ПВХ-системи та спіральні рішення. Вони призначені для перекриття внутрішніх та зовнішніх отворів, застосовуються на автомобільних парковках, виробничих та складських об’єктах. Серед ПВХ-конструкцій можна виділити серію SPEEDROLL SDI  внутрішньої ізоляції та збереження мікроклімату приміщень. Для встановлення зовні будівлі призначені моделі SPEEDROLL SDO. Є рішення для окремих промислових сфер, наприклад, SPEEDROLL SDO для харчових підприємств та SPEEDROLL SDO для морозильних камер.

Якщо говорити про швидкісні спіральні ворота, то представлена серія HSSD, що поєднують у собі кращі якості рулонних ПВХ-систем та секційних моделей. Вони призначені для перекриття внутрішніх та зовнішніх отворів.

Де замовити усі види промислових воріт з монтажем у Івано-Франківську?

До нестандартних рішень від DoorHan також можна віднести протипожежні моделі. Більшість систем має високі теплоізоляційні показники та оснащена захисними механізмами. Металеві компоненти стійкі до корозійних процесів завдяки багатоетапний фірмовій технології обробки. Усі конструкції виготовляються за персональними проєктами, отже, відповідають унікальним задачам та потребам. «БРАМА МАРКЕТ Івано-Франківськ» пропонує усі варіанти захисних систем з різним механізмом дії. Металеві конструкції виготовляються за 7-14 робочих днів. Отримати знижку на будь-яке замовлення можна у виставковому офісі на вулиці Височана, 16В. Дзвоніть нашим менеджерам у зручний час для консультації: +380673488399, +380501604611. Додатково пропонується розробка персонального дизайну та професійний монтаж у якості послуги.

Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар