Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
28 вересня 2023
24,0 °C
ясно

Статті

Все для дому та саду
ОГЛЯД ЛІНІЙКИ АВТОМАТИКИ ДЛЯ ВОРІТ ВІД ІТАЛІЙСЬКОГО ВИРОБНИКА NICE ВІД СПЕЦІАЛІСТІВ «БРАМА МАРКЕТ ІВАНО-ФРАНКІВСЬК»
30 вересня 2020, 12:55
ОГЛЯД ЛІНІЙКИ АВТОМАТИКИ ДЛЯ ВОРІТ ВІД ІТАЛІЙСЬКОГО ВИРОБНИКА NICE ВІД СПЕЦІАЛІСТІВ «БРАМА МАРКЕТ ІВАНО-ФРАНКІВСЬК»

 

Європейський бренд займається розробкою та виготовленням електроприводів для гаражних, розпашних та відкатних в’їзних систем. Італійський виробник NICE ставить перед собою завдання створювати пристрою з високим рівнем безпеки та комфорту в експлуатації за доступними цінами. Прайс на електроприводи для розпашних воріт стартує від 340€. Спеціалісти «БРАМА МАРКЕТ Івано-Франківськ» вирішили з’ясувати особливості різноманітних лінійок автоматичного управління та запропонувати клієнтам найкращі рішення. Пристрої від NICE вважаються преміальними.

ОСОБЛИВОСТІ ФІРМОВИХ ЕЛЕКТРОПРИВОДІВ ДЛЯ ВОРІТ З ЄВРОПИ

Завод NICE спеціалізується на створенні продуктивних та функціональних систем автоматизації. Пристрої зручні у експлуатації та відрізняються високою якістю у комбінації з ергономічним дизайном. Виробник надає 3-річну гарантію на автоматику за умови використання електроприводів відповідно до інструкції. Частина моделей оснащена передовою технологією підключення периферійних пристроїв BLUEBUS. Системи управління мають багато переваг у порівнянні з аналогами: вони мають гарний експлуатаційний ресурс та робочий потенціал у комбінації з доступною вартістю.

Обладнання для розпашних воріт: https://brama-market.lviv.ua/products/category/nice-avtomatika-dlya-rospashnih-vorit обирається у відповідності до параметрів, ваги та особливостей використання. У базовому комплекті окрім самого пристрою є пульт керування, фотоелементи, радіоприймач та механічні упори.

РІЗНОВИДИ АВТОМАТИКИ ДЛЯ РОЗПАШНИХ ВОРІТ ВІД ІТАЛІЙСЬКОГО ВИРОБНИКА

Під брендом NICE наразі виходить 10 актуальних серій електроприводів з різними особливостями. Наприклад, новітня лінійка HI-SPEED являє собою високошвидкісну автоматику для розпашних стулок. Пристрої демонструють високу ефективність та повну електробезпеку. Ці приводи розраховані на встановлення на об’єктах, які потребують швидкого відкриття та закриття отвору з мінімальною паузою.

Автоматика WINGO призначена для стулки довжиною до 3,5 м та вагою до 500 кг. Моделі серії оснащуються блоком та засобами управління. Універсальний телескопічний електропривод TOO з сучасним дизайном виробник пропонує у двох версіях – для створом до 3 та 4,5 м. Він може бути встановлений на будь-які розпашні ворота.

Електроприводи POP важільного типу монтуються на стулки до 2 м та масою до 250 кг. Вони призначаються для легких воріт з невеликими колонами та мають естетичний дизайн.

 HOPP – ще один зручний привод важільного типу, який ефективно справляється зі стулками до 2,4 м та масою до 250 кг. Пристрій може працювати інтенсивно на воротах з широкими колонами.

Автоматика HYKE важільного типу встановлюється на стулки до 3,5 м та масою до 330 кг на широких колонах. Він розрахований на інтенсивну роботу. Пристрій легкий у монтажі та експлуатації. Довжина важеля регулюється.

Найменш потужний пристрій, який монтується на невеличкі ворота чи хвіртки – WALKY. Максимальні параметри стулки – до 1,8 м та до 180 кг. Він здатен відкривати ворота за 7 секунд, а компактні розміри дозволяють встановлювати пристрій на невеликі колони.

ІТАЛІЙСЬКІ ЕЛЕКТРОПРИВОДИ З ВИСОКОЮ ПОТУЖНІСТЮ ВІД NICE

Бренд з Європи пропонує також пристрої, розраховані на великі за розміром стулки. Так приводи MOBY, що оснащені функцією самостійного блокування, можуть встановлюватися на полотно шириною до 3-5 м та масою до 800 кг. Випускаються дві версії: 230В для побутового використання та 24В для інтенсивної роботи.

Автоматика черв’ячного типу TOONA призначена для воріт зі стулками шириною 3, 5, 7 метрів та масою до 1600 кг у найпотужнішій версії. Це пристрої нового покоління з підвищеною стійкістю до атмосферного впливу та низьким рівнем шуму.

Системи HYPPO – це важільні електромеханічні приводи, що оснащені функцією самостійного блокування. Вони чудово підходять для монтажу на дуже широких колонах та розраховані на управління стулкою до 3 м й масою до 800 кг.

ДЕ ЗАМОВИТИ АВТОМАТИЧНЕ УПРАВЛІННЯ ДЛЯ ВОРІТ З МОНТАЖЕМ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ?

Всі представлені вище електроприводи пропонує офіційний представник італійського заводу. Компанія «БРАМА МАРКЕТ Івано-Франківськ» надає автоматичне управління не тільки для розпашних, але також для відкатних та гаражних воріт. Крім того, спеціалісти займаються випуском в’їзних конструкцій та огорож з преміальних матеріалів. Клієнтам пропонується придбати якісні електроприводи зі знижкою безпосередньо у шоу-румі на вул. Височана, 16 В. Інформацію щодо будь-яких запитань нададуть менеджери за номерами: 0673488399, 0501604611.

 

3882 сбп

https://text.ru/antiplagiat/5f4e12749cd65

Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар