Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
29 листопада 2023
-1,0 °C
дождь

Статті

Все для дому та саду
МЕТАЛЕВІ ПАРКАНИ – СУЧАСНІ ОГОРОЖІ ПО ТИПУ ЖАЛЮЗІ, РАНЧО – ВИВЧАЄМО РИНОК ЗАХИСНИХ СЕКЦІЙ ДЛЯ ПРИВАТНОГО ДОМУ РАЗОМ З BRAMA-MARKET.LVIV.UA
15 вересня 2020, 16:44
МЕТАЛЕВІ ПАРКАНИ – СУЧАСНІ ОГОРОЖІ ПО ТИПУ ЖАЛЮЗІ, РАНЧО – ВИВЧАЄМО РИНОК ЗАХИСНИХ СЕКЦІЙ ДЛЯ ПРИВАТНОГО ДОМУ РАЗОМ З BRAMA-MARKET.LVIV.UA

 

Будь-яка територія має межі, які потрібно окреслити. Для цього використовуються огорожі з різними особливостями, та для приватних будинків особливої популярності набули металеві моделі завдяки своїй надійності, стійкості та довговічності. Виробники стараються надавати широкий вибір конструкційних рішень з різноманітним оформленням, щоб задовольнити навіть найвимогливіших покупців. Спеціалісти «БРАМА МАРКЕТ Івано-Франківськ» вивчили сучасний ринок огорож та з’ясували, які дизайни є найбільш актуальними для встановлення у приватному секторі. Обрані стилістичні оформлення є універсальними, тому здатні стати гарним доповненням традиційних та новітніх архітектурних течій. Ці варіанти можуть бути використані також при огородженні комерційних об’єктів.

СУЧАСНІ МЕТАЛЕВІ ПАРКАНИ З ЗАПОВНЕННЯМ В СТИЛІ АМЕРИКАНСЬКОГО РАНЧО

Безумовною перевагою цього рішення є зовнішній вигляд, оскільки конструкція є імітацією дерев’яної огорожі з горизонтальних дощок чи брусів. Паркан здатен гармонійно поєднуватися з сучасними ділянками та ставати головною їх прикрасою. Заповнення огорож по типу ранчо може бути одностороннім чи подвійним. Перший варіант зберігає природне освітлення території та гарний огляд з вулиці. Двостороння модифікація підійде для об’єктів, де необхідний високий рівень приватності. Паркани ранчо чудово підходять для встановлення навколо приватних будинків, котеджів, заміських комплексів та готелів. Цей дизайн відноситься до стилю кантрі, тому частіше за все готова конструкція оформляється під натуральну деревину або поєднання її з металом. Оскільки горизонтальні ламелі кріпляться на стовпи з бетону, сталі або цегли, система не потребує каркасу. Огорожа монтується оперативно та легко. Багаторівнева обробка металевих елементів дозволяє гарантувати стійкість конструкції та її покриття до різноманітного зовнішнього впливу.

ЯКІ ОСОБЛИВОСТІ МАЮТЬ ПАРКАННІ СЕКЦІЇ З ЗАПОВНЕННЯМ ЖАЛЮЗІ?

Ще один варіант розташування горизонтальних сталевих профілів – під обраним кутом. Такі огорожі складаються з жорсткого металевого каркасу та профільованих планок. Зашивка жалюзі створює ефективний захист території та надає можливість самостійно регулювати її приватність. Профілі у залежності від обраного рішення мають різні характеристики. Це можуть бути односторонні та подвійні ламелі з гострими чи округлими краями. Від цих маленьких особливостей залежить повний візуальний ефект. Що стосується оформлення, то це може бути глянцева чи матова фарба, імітація натуральної деревини, комбінація чи двосторонній поліестер.

Жалюзійні моделі та широке різноманіття інших конструкційних рішень випускає польський виробник Wisniowski https://brama-market.lviv.ua/products/category/wisniowski-kovani-ogorozhi. При виготовленні використовується стабільна та міцна сталь, що проходить фірмову обробку гарячим цинком.

ЧИ МОЖЕ СТАТИ МЕТАЛЕВИЙ ПАРКАН ЧАСТИНОЮ КОМПЛЕКСНОЇ ОГОРОЖІ У ЄДИНОМУ СТИЛІ?

Бренд Wisniowski спеціалізується на виготовленні енергоефективних дверей, в’їзних та захисних систем з асортиментом стильних дизайнів. Крім окремих виробів на заводі розробляються комплексні рішення, зокрема, колекція HOME INCLUSIVE 2.0. Ця лінійка виробів об’єднується єдиним оформленням та дозволяє створити власну огорожу з тих елементів, які потрібні власнику об’єкту. Таким чином, клієнти можуть замовити металеві дизайнерські паркани з вуличними відкатними воротами у стилі ранчо чи жалюзі. При цьому характеристики визначає покупець. Також захисні конструкції за запитом оснащуються додатковими опціями. Це можуть бути поштові скриньки, автоматичне управління, системи безпеки та контролю доступу. Колекція Home Inclusive 2.0 також має власну кольорову гаму, візерунки та структуру. Отже, оформлення системи може бути унікальним та відповідним до довкілля.

ДЕ ЗАМОВИТИ ВИГОТОВЛЕННЯ ТА ВСТАНОВЛЕННЯ ЗАХИСНИХ ОГОРОЖ ІЗ СУЧАСНИМ ДИЗАЙНОМ?

Гнучке виробництво дозволяє надавати клієнтам можливість ставати частиною створення оптимального рішення у кожному окремому випадку. Це означає, що замовник визначає особливості конструкції: її розміри, щільність заповнення та конфігурацію, оформлення та додаткові функції. «БРАМА МАРКЕТ Івано-Франківськ» займається виробництвом огорож за готовими проектами, так й з урахуванням персональних потреб та побажань. Отримати знижку на всі категорії продукції можна при оформленні покупки у шоу-румі компанії на вул. Височана, 16В. Окрім виробництва систем ми займаємося оперативним монтажем у якості додаткової послуги. Дізнатися більше ви можете за контактними номерами у кваліфікованих менеджерів: +380673488399, +380501604611. Доступне також широке різноманіття інших товарів та додаткових аксесуарів до них.

 

 

 

Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар