Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
04 грудня 2022
-2,9 °C
пасмурно

Статті

Все для дому та саду
КОНСТРУКЦІЙНІ ОСОБЛИВОСТІ ЗОВНІШНІХ ДВЕРЕЙ З АЛЮМІНІЮ - ТЕПЛЕ СКЛІННЯ ВХІДНИХ ГРУП ДЛЯ ПРИВАТНОГО БУДИНКУ ВІД ЄВРОПЕЙСЬКИХ ВИРОБНИКІВ ВИВЧАЮТЬ СПЕЦІАЛІСТИ «БРАМА МАРКЕТ ЛЬВІВ»
21 жовтня 2020, 14:14
КОНСТРУКЦІЙНІ ОСОБЛИВОСТІ ЗОВНІШНІХ ДВЕРЕЙ З АЛЮМІНІЮ  - ТЕПЛЕ СКЛІННЯ ВХІДНИХ ГРУП ДЛЯ ПРИВАТНОГО БУДИНКУ ВІД ЄВРОПЕЙСЬКИХ ВИРОБНИКІВ ВИВЧАЮТЬ СПЕЦІАЛІСТИ «БРАМА МАРКЕТ ЛЬВІВ»

Система безпеки власної території створюється індивідуально у кожному випадку, виходячи з потреб та особливостей ділянки. Вхідні групи є однією з частин повноцінного захисту приватного будинку. Конструкція підбирається з дотриманням норм щодо стійкості та теплоізоляційних показників. Одним з найкращих рішень традиційно вважаються вхідні двері з алюмінію зі склом, які у широкому різноманітті дизайнів та технічних характеристик випускають такі відомі виробники як Wisniowski, Hormann, Ryterna. Ці світові бренди пропонують клієнтам самостійно визначати такі особливості продукції як оформлення, наявність додаткових опцій, основні параметри. Спеціалісти «БРАМА МАРКЕТ Львів» ознайомилися з сучасним ринком теплих зовнішніх систем та з’ясували, чому теплий алюміній є найпопулярнішим вибором для приватного будинку. Також вони розповіли про те, як отримати знижку на придбання оптимальної моделі.

ЄВРОПЕЙСЬКІ ДИЗАЙНЕРСЬКІ ВХІДНІ ДВЕРІ: ОСОБЛИВОСТІ ЗОВНІШНІХ СИСТЕМ НА ПРИКЛАДІ ПРОДУКЦІЇ WISNIOWSKI

Польський завод вже понад 30 років випускає на світовий будівельний ринок функціональні та своєчасні рішення. Однією з категорій продукції є енергоощадні вхідні двері, що виготовляються з алюмінію та сталі. Вони створені спеціально для приватних будинків, щоб максимально підтримувати внутрішній мікроклімат та захищати житловий простір від негоди. Конструкції від Wisniowski мають сучасні дизайни, крім того, у власників є можливість самостійно створити підхожий зовнішній вигляд конструкції за допомогою декількох колірних каталогів та металевого декору. Що стосується колекцій, то наразі виробник пропонує декілька ефективних та красивих серій, а саме DECO, CREO та NOVA. Перша з них є найпростішою та складається з трьох моделей – LIGHT з панеллю 35 мм, BASIC зі стулкою 45 мм та PLUS з такою ж товщиною, але збільшеним показником теплоізоляції. Усі рішення можуть виготовлятися з параметрами до 1250х2200 мм. Колекція CREO поєднує бездоганний стиль, технологічність та підвищений рівень безпеки. Дверна стулка товщиною 77 мм, а також рама конструкції повністю виготовлені з алюмінію. Полотно монтується на одному рівні з коробкою, й таким чином створюється єдина поверхня. Перевагою моделей CREO є високий показник термоізоляції – від 0,8 Вт / м² ∙ K. Максимальні параметри конструкції можуть складати 1400x2500 мм. Що стосується колекції NOVA, вона має стулку 78 мм та коефіцієнт U на рівні 0,94 Вт/м²∙К. Максимально допустимі розміри складають 1180х2095 мм.

ДВЕРІ ЗОВНІШНІ ЗІ СКЛОМ ТА ФРАМУГОЮ: У ЯКИХ ВИПАДКАХ АКТУАЛЬНЕ ТАКЕ КОНСТРУКЦІЙНЕ РІШЕННЯ?

Більшість отворів у сучасних будівлях має нестандартні параметри. Це звужує можливості вибору зовнішньої конструкції, оскільки унікальні розміри виготовляють лише окремі виробники. Wisniowski є одним з таких, але завод також пропонує інший вихід для широких або надто високих дверних отворів – встановлення скляної фрамуги. Таким чином, можна не тільки перекрити вхід, але й прикрасити його, не замовляючи нестандартну систему. Фрамуги від Wisniowski мають різні особливості, зокрема, скляну поверхню – на вибір пропонуються кольорові, матові, прозорі, текстурні віконця.

Варто також при монтажі теплої зовнішньої системи з додатковими елементами варто звернути увагу на автоматичні відкатні ворота, які пропонує польський виробник. Стильні та функціональні рішення: https://brama-market.lviv.ua/products/category/wisniowski-vorota-vidkatni створюються з преміальніх матеріалів із залученням інноваційних технологій обробки. Завдяки цьому конструкція здатна прослужити без зміни характеристик протягом не менш ніж десятиліття.

ЯКІ ДОДАТКОВІ ЕЛЕМЕНТИ ПРОПОНУЮТЬСЯ ДЛЯ ВСТАНОВЛЕННЯ НА АЛЮМІНІЄВІ ДВЕРІ З ТЕРМОРОЗРИВОМ

Стулку фарбують в обраний колір з каталогу RAL / HOMEINCLUSIVE 2.0, оформлюють під дерево (палітра DECOR) або покривають красивою облицювальною плівкою. Також виробник пропонує безліч опціональних поліпшень: установку нестандартних ручок, прихованого доводчика, протизнімних штирів, електронного вічка з дзвінком, підключення до системи інтелектуального управління smartCONNECTED.

ДЕ ЗАМОВИТИ ЕКСКЛЮЗИВНІ ВХІДНІ ДВЕРІ ЗІ ШВИДКИМ МОНТАЖЕМ У ЛЬВОВІ?

Незважаючи на параметри конструкції для кожного замовника створюється трьохвимірне зображення готового виробу. Це дозволяє на етапі розробки внести необхідні правки, щоб у результаті зовнішня система повністю відповідала конкретним потребам. «БРАМА МАРКЕТ Львів» займається не лише виготовленням, але й встановленням вхідних груп. Отримати гарантовану знижку на продукцію можна при оформленні замовлення на вулиці Городоцькій, 286 Б. У шоу-румі клієнти також знайдуть зразки інших побутових та промислових конструкцій. Дзвоніть, щоб дізнатися більше: 0671121869, 0503562114.

Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар