Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
29 січня 2020
1,0 °C
небольшой снег

Статті

Все для дому та саду
Чому ковані ворота знову популярні?
29 листопада 2017, 00:00
Чому ковані ворота знову популярні?
Чому ковані ворота знову популярні?
          Ворота з елементами художнього кування завжди заворожують погляд. Виготовлення візерунків з металу – кропітка та довга робота, але наприкінці ви отримаєте виріб, який прикрасить та наділить вашу домівку власним характером. Окрім явних естетичних переваг, такі конструкції мають неабиякі захисні властивості та чудово поєднуються з іншими матеріалами: дерево, метал, полікарбонат, профнастил.
Художня ковка воріт у Львові дуже універсальна та однаково добре личить класичним, сучасним фасадам та домівкам у стилі кантрі. 
           Види кованих воріт з електродвигуном
• Розпашні – класичний тип в’їзних брам. Декорування стулок у цьому випадку взагалі немає обмежень – поєднання матеріалів, візерунки та вензеля різної складності і форми з декоруванням патиною або фарбою. 
• Відсувні – одностулкові брами, які рухаються вздовж задньої або передньої стіни. Декорування такого типу воріт також майже не має обмежень.
           Обидві конструкції можна автоматизувати, встановивши електропривод, та керувати за допомогою ДУ пульта або з додатку на мобільному телефоні.
           ЦЬОГО НЕ ЗНАЛА БІЛЬШІСТЬ НАШИХ ПОКУПЦІВ
Полотно з металевим мереживом має достатньо велику вагу і для того, щоб зменшити навантаження на петлі, ми радимо комбінувати матеріали – метал з полікарбонатом або з іншими кольоровими металами. Іноді у нас замовляють ковані брами з профнастилом, але це не дуже гарний варіант, тому що профлист зношується набагато швидше, ніж ковка.
Розпашні ворота на ділянку
БРАМА МАРКЕТ представляє такі відомі компанії з виробництва вуличних та гаражних воріт, як DoorHan, Hormann, Ryterna, Alutech та Wisniowski. Усі брами мають свій серійний номер, за яким обслуговуються у сервісному центрі. 
Замовити ковані брами можна також із стандартним візерунком, каталог фото робіт можете подивитися в офісі або у розділі сайту «Фотогалерея».
           Як обрати привод на вуличні ворота?
Тип та потужність двигуна залежить від ваги та площі стулок конструкції. Вуличні системи можна доповнити не тільки автоматикою, а й фотоелементами, шлагбаумом або сигнальною лампою для додаткової безпеки. Налаштувати управління можна за допомогою додатку на мобільному телефоні. Асортимент приводів налічує моделі Nice, Каме, Faac, Комунелло, An Motors та інші.
             Етапи замовлення у БРАМА МАРКЕТ
Для точного розрахунку ціни проводиться замір проїзду, відстань від землі до петель та кількість матеріалів, необхідних для виготовлення. Наші менеджери доступні за номерами: (067) 3488399, (050) 1604611.
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар