Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
02 червня 2023
23,4 °C
сильный дождь

Статті

Все для дому та саду
БІЛОРУСЬКІ СЕКЦІЙНІ ВОРОТА ДЛЯ АВТОСЕРВІСУ АЛЮТЕХ: ОГЛЯД КОНСТРУКЦІЇ, ПЕРЕВАГ ТА АСОРТИМЕНТУ ВІД СПЕЦІАЛІСТІВ «БРАМА МАРКЕТ ІВАНО-ФРАНКІВСЬК»
01 лютого 2021, 17:12
БІЛОРУСЬКІ СЕКЦІЙНІ ВОРОТА ДЛЯ АВТОСЕРВІСУ АЛЮТЕХ: ОГЛЯД КОНСТРУКЦІЇ, ПЕРЕВАГ ТА АСОРТИМЕНТУ ВІД СПЕЦІАЛІСТІВ «БРАМА МАРКЕТ ІВАНО-ФРАНКІВСЬК»

 

В’їзні конструкції є невід’ємним елементом виробничих об’єктів. Автомийки та СТО потребують встановлення спеціальних підйомних систем, адаптованих до агресивних та інтенсивних умов експлуатації. Щоденний вплив хімічних речовин та вологи вимагає від в’їзної конструкції наявності антикорозійного пакету, що забезпечує тривалий термін роботи без пошкоджень. Секційні системи для підприємств випускають різноманітні виробники, але варто виділити білоруський завод Алютех. Спеціалісти «БРАМА МАРКЕТ Івано-Франківськ» у своїй статті пояснюють особливості виробничого процесу та розказують про асортимент бренду. Алютех має власне високотехнологічне підприємство, тому пропонує якісну продукцію, адаптовану під специфічні експлуатаційні умови.

Автоматичні ворота для СТО від Alutech: особливості сучасних виробів від білоруського заводу

Під цією ТМ випускаються надійні, стійкі та практичні системи, розраховані на інтенсивну експлуатацію в умовах агресивного зовнішнього впливу. Білоруські автоматичні ворота для СТО складаються з міцного каркаса, теплого полотна та механізму управління з автоматикою. Найбільш відомою промислової моделлю бренду Alutech є ProPlus з посиленою конструкцією з сендвіч-панелей. Товщина полотна складає 45 мм, що забезпечує високий показник термоізоляції. Хорошу герметичність отвору гарантують подвійні ущільнювачі. Зносостійкість та тиху роботу конструкції забезпечують ролики закритого типу. Для виготовлення деталей використовується високолегована сталь, стійка до корозії. Підсилює ефект багатошарове покриття секцій спеціальними барвниками. Приблизна вартість моделей ProPlus складається від 1260 євро.

Виготовлення промислових воріт для підприємств: конструкції панорамного типу від Алютех

Білоруські системи можуть за запитом виготовлятися у повністю прозорій модифікації. Панорамні електричні ворота в автосервіс характеризуються естетичним зовнішнім виглядом та високою міцністю. Вони виконуються з прозорих панелей, відкриваючи огляд на внутрішній простір з вулиці та навпаки. Моделі забезпечують високий рівень тепло- та звукоізоляції. Їх часто встановлюють на автосервісах й у виставкових центрах. Панорамні в'їзні конструкції представлені у декількох дизайнах. Alu Therm випускається з терморозривом (стулка 45 мм) та багатошаровим склінням. Високу стійкість до корозії та іншого зовнішнього впливу забезпечують нержавіючі несучі елементи. Alu Pro має товщину полотна 45 мм, але випускаються без терморозриву. Скління виконується одинарним або подвійним. Також виготовляється полегшена модель Alu Trend. Основні елементи виконуються з оцинкованої сталі товщиною 40 мм. Скління також подвійне або одинарне. Приблизна вартість усіх представлених рішень від 1950 євро.

Які ще підйомні ворота Алютех можна знайти у каталозі виробника?

Білоруський завод пропонує секційні конструкції з сендвіч-панелей, ангарні моделі для широких проїздів та захисні ролети з особливо міцними профілями. Для автосервісів не рекомендується вибирати рулонні системи, оскільки вони мають низький показник ізоляції тепла у приміщенні та тонку стулку. Актуальним варіантом стануть секційні моделі: brama-market.lviv.ua/products/category/vorota-promyslovi-hormann-ryterna-alutech – практичні, міцні, довговічні та добре переносять різні зовнішні фактори. Системи безпечні, випускаються з широким асортиментом доповнень й вибором автоматики, мають ущільнювачі для герметизації та посилені пружини.

Де замовити виготовлення та установку промислових воріт у Івано-Франківську?

Більшість параметрів в’їзної конструкції обиратиме замовник: варіант виконання, колір та форму секцій, опції (наприклад, антикорозійний пакет, віконця або двері, автоматичний привід). Крім того, фахівці «БРАМА МАРКЕТ Івано-Франківськ» готові допомогти у виборі оптимального за характеристиками та вартістю рішення. Доступна послуга установки конструкції. Утеплені ворота від виробника Алютех та інших світових заводів можна замовити зі знижкою при оформленні покупки у виставковому офісі компанії. Салон у Івано-Франківську знаходиться на вулиці Височана, 16В. Ми також пропонуємо найширший вибір металевих огорож преміальної якості та комплексні рішення. Зв'яжіться з нами для консультації: +380673488399, +380501604611.

 

 

Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар