Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
23 листопада 2019
-3,7 °C
пасмурно

Статті

ВОДІЙ МАРШРУТКИ ПРАЦЮВАВ ЗА ПІДРОБЛЕНИМ ШЛЯХОВИМ ЛИСТОМ
03 листопада 2012, 00:00
ВОДІЙ МАРШРУТКИ ПРАЦЮВАВ ЗА ПІДРОБЛЕНИМ ШЛЯХОВИМ ЛИСТОМ
На Вінниччині триває операція «Перевізник – зима – 2012». За десять діб працівники Державтоінспекції перевірили 58 суб’єктів господарювання, які надають послуги з перевезення пасажирів, оглянули 887 автобусів, з яких 63 виявилися технічно несправними. Найпоширеніші недоліки – несправність зовнішніх світлових приладів та невідповідний стан гуми.
Упродовж рейду правоохоронці виявили 332 порушення Правил дорожнього руху, з них 79 – перевезення пасажирів понад встановлену кількість, 154 – відхилення від визначеного маршруту, 7 – перевищення встановлених обмежень швидкості руху, 7 – порушення вимог дорожніх знаків та розмітки, 4 – керування без необхідних документів.
На маршруті Вінниця – Людовка затримано водія, який у своїй роботі використовував підробленим маршрутний лист. Маючи на меті уникнути контролю за технічним станом, який проводила Державтоінспекція, водій напередодні заповнив чистий маршрутний лист з печатками, що свідчило про те, що він пройшов медичний та передрейсовий технічний огляд. Таким чином, не пройшовши жодного огляду, водій вирушив у рейс. За скоєне ним правопорушення складено адміністративний протокол. Автобус знятий з маршруту та поміщений на арештмайданчик. У перевізника вилучили ліцензійну картку. Зараз вирішується питання про позбавлення водія права на перевезення пасажирів.
Служба профілактичної роботи УДАІ УМВС у Вінницькій області
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар