Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
25 січня 2020
1,2 °C
облачно с прояснениями

Статті

ВОДІЙ МАРШРУТКИ ПЕРЕВОЗИВ ПАСАЖИРІВ У СТАНІ НАРКОТИЧНОГО СП’ЯНІННЯ
09 серпня 2012, 00:00
ВОДІЙ МАРШРУТКИ ПЕРЕВОЗИВ ПАСАЖИРІВ У СТАНІ НАРКОТИЧНОГО СП’ЯНІННЯ
Тиждень загальнодержавного Місячника безпеки дав перші результати: в області виявлено 68 порушень ПДР на пасажирському транспорті та керування автобусом у стані наркотичного сп’яніння.
За сім місяців цього року Державтоінспекція Вінниччини склала 1084 протоколи на водіїв маршрутних таксі за порушення Правил дорожнього руху, у тому числі на дев’ятьох - за керування у стані алкогольного сп’яніння.
За словами начальника УДАІ УМВС України у Вінницькій області Павла Солоненка, в області налічується 660 ліцензіатів, які володіють більш, ніж двома тисячами автобусів. Серед них велика кількість таких, що непридатні для перевезення пасажирів: старі, іржаві, з вичерпним ресурсом використання, тощо. У ході спеціальних заходів перевіряються підприємства і суб'єкти господарювання, що мають ліцензії на перевезення пасажирів, на предмет виконання ними вимог законодавства про автомобільний транспорт.
Лише за тиждень інспектори управління ДАІ зафіксували 68 порушень Правил дорожнього руху водіями автобусів, а в одному випадку водій знаходився у стані наркотичного сп’яніння. Його було зупинено працівниками автотехнічної інспекції УДАІ 3 серпня о 7 годині ранку в обласному центрі по вулиці Коцюбинського. 32-річний водій автобуса «Мерседес – Бенц» здійснював перевезення пасажирів за маршрутом «ГПЗ – Лугова». Спілкуючись з ним інспектори помітили характерні ознаки людини, яка перебуває під дією наркотиків. Проведений аналіз підтвердив їхні здогадки. Водія було відсторонено від керування та притягнуто до адміністративної відповідальності по ч.1 ст. 130 КУпАП та складено адміністративний протокол.
7 серпня, коли мобільні групи управління ДАІ перевіряли зберігання маршруток за встановленим місцем стоянки, в поле зору інспекторів міліції потрапила маршрутка «Корея – Урожай», яку водій залишив ночувати біля свого будинку на вулиці Грибоєдова. Дочекавшись ранку, коли водій вийшов з будинку, інспектори вказали йому на скоєне порушення та склали на нього адміністративний протокол за порушення Правил зберігання маршрутних автобусів, що тягне за собою 680 гривень штрафу. Водій спробував посперечатися, зазначаючи, що автомобіль ночував у гаражі, а сюди він заїхав випити ранішньої кави. Втім, відеодокази, які мали інспектори спростували його версію.
Загалом за цей час інспекторами ДАІ було перевірено 28 суб’єктів господарювання, які надають послуги з перевезення пасажирів. У їх діяльності було виявлено 4 порушення вимог Закону України «Про дорожній рух», складено 2 адмінпротоколи відносно посадових осіб автогосподарств, видано 23 приписи на усунення виявлених недоліків та порушень.

Служба профілактичної роботи УДАІ у Вінницькій області
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар