Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
06 грудня 2019
1,0 °C
ясно

Статті

ВІЗОК ДЛЯ ДАРИНКИ МУДРИК
19 квітня 2012, 00:00
ВІЗОК ДЛЯ ДАРИНКИ МУДРИК

Жахлива історія прикувала Дашу Мудрик до інвалідного візка, зробила її сиротою. Але мужня дівчинка зібрала всю волю в кулак і пообіцяла собі, що обов'язково буде ходити. Спільними зусиллями депутатського корпусу Вінницької обласної Ради, завдяки тісним та дружнім зв’язкам Вінницької області з Польською Республікою для Даринки Мудрик вдалося дістати гарний німецький інвалідний візочок. Зі свого старого вона вже виросла і він став затісним для неї. Дівчинка росте та розвивається і тепер у новому візочку їй буде зручніше та легше пересуватись.

За словами пані Гетце велику вдячність необхідно висловити голові відділення Меліораційного Товариства в Коніні Зенону Сівінському.

- Зенон - великий меценат. Людина котра вже 10 років підтримує дружні стосунки з Вінничиною. Влітку 2011 року Зеноном Сівінським для Асоціації захисту та допомоги інвалідам «Відкриті серця» було передано 19 інвалідних візків. І зараз він знову відгукнувся на наше прохання, – зазначила Наталія Гетце.

З вдячністю за новий візок Даринка підготувала пану Зенону малюнок та написала лист вдячності.

Дружба між Зеноном Сівінським та головою Міжнародного товариства «Україна-Польща-Німеччина» Сергієм Татусяком дає приємні плоди для всієї області. Найближчим часом з 30 травня по 4 червня 2012 року за сприяння пана Зенона у Великопольському воєводстві Польщі відбудеться Міжнародний футбольний молодіжний турнір «Міні-Євро-2012» з нагоди 650-річчя міста Коло та 10-ї річниці співпраці Вінницької області та відділення Меліораційного Товариства в Коніні. Передбачається, що участь у турнірі візьмуть щонайменше чотири команди з Вінницької області.

Користуючись нагодою, Бабуся Даринки також написала листа, листа Господу Богу. Напередодні Великодня, передала його делегації з обласної Ради, які того дня вирушали до Єрусалиму. Кажуть що листи залишені в Єрусалимській Стіні плачу читає сам Господь та виконує всі прохання.

- В таке велике свято прошу Бога про одне – здорові ніжки для онучки. Я вдячна всім хто нас підтримує у цьому складному становищі. Ми зовсім недавно повернулись з Трускавця, лікуватись туди нас направила пані Наталя, і тут, перед Пасхою вона знову завітала до нас з гарними новинами, - розповіла нам бабуся Даринки Людмила Миколаївна .

Окрім нового візочка, гарною новиною стала звістка про те, що в травні перед курсом голковколювання в Криму, за сприяння Наталії Миколаївни Даринка вирушать до Хмільника разом зі своєю подругою по життю та здоровю Олександрою Берегутою, де вони разом пройдуть курс лікування в басейні з дельфінами.

- Дельфінотерапія відома у всьому світі своїм позитивним впливом на людський організм,- говорить Наталія Гетце, - поєднання унікальних фізичних даних і високого інтелекту, використання дельфінами особливих невербальних засобів спілкування створюють так званий "Ефект дельфіна", який виступає потужним лікувальним фактором і буде надзвичайно корисним для дівчаток. Зрозуміло що сама дельфінотерапія на ноги їх не поставить, але це ще один з великих кроків, що ми робимо на шляху до абсолютного одужання.

Гарними новинами порадувала і бабуся Даринки, яка розповідала, що в Трускавці вони часу не гаяли. Курс лікування пройшов не дарма, Даринці стало краще та вона з новими силами та натхненням готова далі боротися за своє право повноцінно пересуватися, навіть без інвалідного візка.

Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар