Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
23 жовтня 2019
12,5 °C
слегка облачно

Статті

ВІСТІ З ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ. ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ПРАЦЮЮЧИХ ПЕНСІОНЕРІВ
22 серпня 2012, 00:00
ВІСТІ З ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ. ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ПРАЦЮЮЧИХ ПЕНСІОНЕРІВ

Достроково призначена пенсія (незалежно від закону, за котрим вона призначена) з урахуванням відповіднихпунктів Закону України “Про зайнятість населення”, “Про загальні засади подальшої експлуатації Чорнобильської АЕС та перетворення зруйнованого четвертого енергоблоку цієї АЕС на екологічно безпечну систему” і “Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні” в період до досягнення пенсійного віку, встановленого відповідним законом, працюючим пенсіонерам не виплачується.

Пунктом 2 Порядку проведення індексації грошових доходів населення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.03.2003 року № 1078 передбачено, що індексації підлягають грошові доходи громадян, що не мають разового характеру, у тому числі пенсії (з урахуванням надбавок, доплат, підвищень до пенсії, додаткової пенсії, цільової грошової допомоги на прожиття та компенсаційних виплат) та державна соціальна допомога інвалідам з дитинства і дітям-інвалідам. Індексація цих виплат проводиться в межах прожиткового мінімуму, встановленого для осіб, які втратили працездатність (838 грн. станом на 01.04.2012 року). Частина грошових доходів, що перевищує прожитковий мінімум, встановлений для осіб, які втратили працездатність, індексації не підлягає.

Працюючим пенсіонерам індексація пенсії проводиться після індексації суми оплати праці. У всіх випадках, загальний дохід працюючого пенсіонера, який підлягає індексації, не повинен перевищувати прожиткового мінімуму, встановленого для працездатної особи.

Для забезпечення вимог п.2 Кабінету Міністрів України від 23.04.2012 № 327 в частині встановлення підвищення до розміру пенсії з урахуванням надбавок, підвищень додаткових пенсій, цільової грошової допомоги та пенсій за особливі заслуги перед Україною, інших доплат до пенсій, встановлених законодавством та сум індексації, буде визначено розмір індексації станом на 30.04.2012 року. Визначений розмір індексації буде фіксуватись тільки по тих особових рахунках, по яких буде провадитись перерахунок як в частині осучаснення заробітної плат, так і встановлення доплат до підвищень та формування доплати до 100,00 грн.

Галина Омельянчук,

начальник відділу з виплати пенсій

УПФУ у Вінницькому районі

Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар