Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
13 листопада 2019
10,0 °C
переменная облачность

Статті

ВІСІМ РОКІВ ПОЗБАВЛЕННЯ ВОЛІ ОТРИМАВ ІНТЕРНЕТ-ЗЛОДІЙ
07 грудня 2012, 00:00
ВІСІМ РОКІВ ПОЗБАВЛЕННЯ ВОЛІ ОТРИМАВ ІНТЕРНЕТ-ЗЛОДІЙ
Вісім років позбавлення волі – таке покарання призначив суд першої інстанції вінничанину, який шахрайським шляхом перевів у готівку понад 400 тисяч гривень. Ці гроші належали одній з приватних фірм міста Києва.
На початку року працівники відділу боротьби з кіберзлочинністю УМВС України у Вінницькій області затримали 43-річного вінничанина, який в одному з відділень банка шахрайським шляхом отримав готівкою 400 тисяч гривень.
Як з ясувалося, зловмисник у змові ще з двома чоловіками через всесвітню мережу Інтернет ошукали одну з київських приватних фірм, яка займається продажем промислових товарів. На початку вересня минулого року зловмисники офіційно зареєстрували неіснуючу фірму, на рахунок якої за допомогою Інтернет-програми електронного управління грошовими коштами перерахували понад 400 тисяч гривень.
Зловмисники здійснили несанкціонований вхід в систему Інтернет-банкінг та сформували електронне платіжне доручення на переведення грошових коштів у сумі 402 тисячі гривень на рахунок своєї фірми. Цього ж дня зловмисник, на ім’я якого була зареєстрована фірма і відкритий рахунок, отримав готівкою ці гроші в одному з вінницьких відділень банку.
За даним фактом слідчим відділом міліції була порушена кримінальна справа за ознаками злочину, передбаченого ч. 4 ст. 190 Кримінального кодексу України – шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах або організованою групою. Нещодавно суд першої інстанції виніс одному з фігурантів справи покарання у вигляді восьми років позбавлення волі. Долю інших двох учасників цієї злочинної схеми ще буде вирішувати суд.
СЗГ УМВС України у Вінницькій області
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар