Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
19 січня 2020
-3,0 °C
ясно

Статті

"ВІННИЦЯ - НАЙНІЖНІШЕ МІСТО"
02 серпня 2012, 00:00
"ВІННИЦЯ - НАЙНІЖНІШЕ МІСТО"
Акцію під такою назвою провели у м. Вінниці 1 серпня 2012 року о 19-00 біля Вінницької Вежі дівчата із Центру підліткових клубів «УНІВЕР» та «Школи стюардес» за підтримки ініціативи Ya Yaraslava.
Адже саме в цей день у багатьох містах світу проходила акція Ніжності, під час якої маленькі дівчатка, леді, жінки, мами та бабусі одягають свої найулюбленіші сукні і рівно о 19-00 виходять на найромантичніше місце рідного міста з квіткою у руках. Вони зустрічаються, розмовляють, роблять одна одній компліменти та просто посміхаються. А квітку, зазвичай, передаровують жінці, котра на їх думку надто зайнята своїми проблемами і зовсім не помічає краси навкруги.
Ця акція – символ жіночої ніжності усього світу. ЇЇ мета – зробити світ добрішим та кращим. Адже, як усім відомо, «Краса врятує світ!»
Під час акції усі присутні не тільки дарували перехожим жінкам квіти, а й мали змогу «подарувати свою ніжність», написавши прості добрі слова своїм рідним, друзям, колегам по роботі, тобто всім тим, хто нас оточує.
За годину флешмобу учасники отримали позитивні емоцій та враження, яких вистачить не на один день. Ніжність, з якою дівчата дарували перехожим квіти, та їх посмішки залишаться у пам’яті вінничан на довго. А наше місто відтепер набуде ще однієї ознаки – найніжнішого міста в Україні.
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар