Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
18 жовтня 2019
23,0 °C
ясно

Статті

ВІННИЦЬКИЙ ФІНАНСОВО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
10 квітня 2012, 00:00
ВІННИЦЬКИЙ ФІНАНСОВО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

Наш ВНЗ порівняно молодий, але за 10 років своєї діяльності здобув авторитет у регіоні та став потужним інтелектуальнім і науковим центром на Поділлі. Він увійшов до 10-ти кращих економічних закладів України, ставши лауреатом рейтингу “Золота Фортуна”, є дипломантом та призером інших авторитетних всеукраїнських номінацій.

Головне в діяльності Університету — це новаторські підходи до організації навчального процесу, продуктивна науково-методична діяльність, організаційно-виховна активність, котрі стали результатом визнання цього першого на Вінничині приватного вищого навчального закладу та міцною базою для подальшого розвитку. В основі діяльності закладено формування фахівців з високими моральними цінностями, здатних до творчої праці та професійного росту. Як результат, 95% випускників цього закладу працевлаштовані й займають високі керівні посади.

Потужна навчальна та наукова база, високий кадровий потенціал, в складі якого 85% штатних викладачів, 2/3 з них - доктори і кандидати наук, доценти, професори й академіки, дають можливість підтримувати наукові контакти з провідними українськими та закордонними установами. Університет видає 4 наукових журнали та збірники, які активізують наукові пошуки викладачів, аспірантів та студентів. Використовуючи науковий потенціал, університет виконував ряд наукових тем для АПК України, брав участь у розробці законопроектів Верховної Ради, співпрацює з Головним управлінням економіки Вінницької облдержадміністрації. Науковці та аспіранти університету вже сьогодні мають можливість подати до впровадження ряд проектів екологічного напрямку, розробки оптимальних кадрових структур.

І це далеко неповний перелік постійно зростаючих можливостей нашого перспективного вищого навчального закладу, єдиного на Вінниччині з економічним профілем.

За матеріалами вченої ради університету

 

Вінницький фінансово-економічний університет.

м. Вінниця, вул. Пирогова,71А
(трамвай № 1 і №5 - зупинка “Заболотного”),
тел: (0432)53-62-59, 53-36-80,

www.vfeu.org.ua.

Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар