Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
18 жовтня 2019
20,6 °C
ясно

Статті

ВІННИЦЬКІ СПОРТСМЕНИ З ОБМЕЖЕНИМИ МОЖЛИВОСТЯМИ ОТРИМАЛИ НАГОРОДИ ТА ПОДАРУНКИ
04 грудня 2012, 00:00
ВІННИЦЬКІ СПОРТСМЕНИ З ОБМЕЖЕНИМИ МОЖЛИВОСТЯМИ ОТРИМАЛИ НАГОРОДИ ТА ПОДАРУНКИ
3 грудня до Дня інваліда у приміщенні мерії відбулось нагородження переможців та призерів спартакіади «Повір у себе», чемпіонатів України, європейських змагань та учасників Параолімпійських ігор.
25 спортсменів-вінничан з обмеженими фізичними можливостями за вагомий особистий внесок у популяризації здорового способу життя, наполегливість і відданість справі та незламність волі отримали грамоти та грошові премії міської ради.
«Наші земляки гідно пронесли прапор міста та держави на змаганнях різних рівнів, - каже заступник міського голови Валентина Балицька, - й довели, що вони люди сильні духом та міцною волею, і можуть не просто жити, а й змагатися і перемагати».
Привітав спортсменів і голова комітету по фізичній культурі та спорту міської ради Сергій Краєвський: «Ви являєте собою саму сутність спорту, де сила духу та здатність перемогти себе важливіші за найвищі рекорди. Без сумніву, здоров’я – це наше найбільше багатство і не важливо, як доля розпорядилася з кожною людиною, головним є те, як ми зуміємо скористатися своїм потенціалом та можливостями». Сергій Краєвський побажав спортсменам здоров’я, нових досягнень та самореалізації.
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар