Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
15 грудня 2019
4,0 °C
переменная облачность

Статті

ВІННИЦЬКІ ШКОЛЯРІ В УДАІ ВИВЧАЛИ ПРАВИЛА ДОРОЖНЬОГО РУХУ
15 листопада 2012, 00:00
ВІННИЦЬКІ ШКОЛЯРІ В УДАІ ВИВЧАЛИ ПРАВИЛА ДОРОЖНЬОГО РУХУ
В рамках Всеукраїнського тижня безпеки 14 листопада співробітники Державтоінспекції провели для дітей екскурсію в управлінні, під час якої школярів ознайомили з Правилами дорожнього руху.
 Управління ДАІ гостинно відкрило двері для своїх наймолодших друзів – школярів. Навички безпеки на дорогах потрібно привчати з школи, впевнені в Державтоінспекції Вінниччини, тому до цієї роботи підійшли з усією серйозністю. У молодшому віці формується свідомість, тож важливо закласти фундаментальні знання, які убезпечать малечу від автопригод на дорозі. Щоб діти краще засвоїли теорію для них підготували мультиплікаційну серію фільмів «Абетка дорожнього руху», де в цікавій, доступній формі школярам розповідають основи безпечної поведінки на дорогах.
Як зазначає начальник служби профілактичної роботи УДАІ підполковник міліції Володимир Мотичко, під час таких занять діти пізнають багато нового: як переходити дорогу, обходити громадський транспорт, де можна їздити на велосипеді, де не варто кататися на роликах, і які заходи безпеки потрібно обов'язково пам'ятати, щоб не потрапити під колеса автомобіля. Також ми звертаємося до вчителів та батьків - якомога частіше нагадуйте дітям основні правила поведінки на дорозі та в транспорті. Не полінуйтеся пройти із дітьми безпечним маршрутом від будинку до школи, звертаючи увагу на особливості дорожнього руху. І звичайно, будьте для дітей прикладом зразкової поведінки на дорозі!
 Окрім цікавої, пізнавальної лекції діти ознайомилися із спецзасобами, які використовують у своїй роботі вартові доріг та спеціалізованою технікою Державтоінспекції. Також від управління ДАІ області класні керівники отримали «Азбуки дорожнього руху», які допоможуть їм продовжити навчати дітей основним постулатам дорожньої поведінки.
Служба профілактичної роботи УДАІ
УМВС України у Вінницькій області
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар