Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
12 грудня 2018
-0,5 °C
снегопад

Статті

ВІННИЦЬКІ ПЛАСТУНИ В СУБОТУ ПРОВЕЛИ У ВІННИЦІ ВСЕУКРАЇНСЬКУ ДИТЯЧУ ВЕЛОГОНКУ―ДИВОГОНКУ
28 жовтня 2013, 00:00
ВІННИЦЬКІ ПЛАСТУНИ В СУБОТУ ПРОВЕЛИ У ВІННИЦІ ВСЕУКРАЇНСЬКУ ДИТЯЧУ ВЕЛОГОНКУ―ДИВОГОНКУ

«ДИВОГОНКИ» - великі перегони маленьких велосипедистів проходять по всій Україні

Дитячі велоперегони за видовищністю та атракційністю не поступаються велопарадам, а напруга в змаганнях не залишає байдужим жодного з вболівальників.

В суботу, 12 жовтня, о 10.00 в парку Дружби Народів на перехресті вулиці Стахурського та Проспекту Космонавтів відбулися дитячі велоперегони «Дивогонка».

Учасниками перегонів стали велосипедисти у віці від 2-х до 11 років, котрі подолали страх перед погодними умовами та прийшли на змагання. У кожної дитини була велика команда підтримки – батьки та дідусі-бабусі активно вболівали за маленьких спортсменів! Але головною винагородою, як дорослих, так і дітей, був позитивний настрій, котрий є невід’ємною частиною кожного дитячого свята.

Між присутніми «дивогонщиками» відчувався дух конкуренції, який і допоміг переможцям заїздів отримати своє золото. Натомість срібні та бронзові призери не засмучувались, адже кожен отримав кожен учасник отримав набір для розвитку творчості, солодку винагороду, грамоту та медаль.

Даний захід є одним із складових моментів долучення дітей до здорового способу життя, адже багато юних учасників починають регулярно кататись на велосипедах, що позитивно впливає на їх здоров’я та популяризує активний спосіб життя.

Організаторами заходу виступили: Агенція пригод «Дивосвіт», міський парк культури і відпочинку «Дружби народів», Національна скаутська організація України – Пласт, Вінницька обласна правозахисна організація «Джерело Надії» та магазин «Олімпія» (технічна підтримка).

 

Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар