Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
07 грудня 2019
1,8 °C
ясно

Статті

ВІННИЦЬКІ МІЛІЦІОНЕРИ ПРИСТУПИЛИ ДО ОХОРОНИ ПРАВОПОРЯДКУ В СТОЛИЦІ
07 червня 2012, 00:00
ВІННИЦЬКІ МІЛІЦІОНЕРИ ПРИСТУПИЛИ ДО ОХОРОНИ ПРАВОПОРЯДКУ В СТОЛИЦІ
Керівник вінницької міліції генерал Валерій Нонік провів стройовий огляд зведеного загону міліції, який охоронятиме правопорядок під час проведення Євро 2012.
Найдосвідченіші співробітники підрозділів міліції Вінниччини забезпечуватимуть безпеку громадян та охорону громадського порядку під час проведення Євро 2012. До складу загону увійшли працівники патрульно-постової служби, спецпідрозділу «Беркут», обласної ДАІ, карного розшуку, Управління державної служби охорони та кінологи.
 Вінничани нестимуть службу у три зміни на VIP-фанзоні столиці, розташованої на Хрещатику. Усі вони протягом останніх трьох місяців наполегливо вивчали англійську мову, займалися фізичною підготовкою. Сьогодні міліціонери приступили до виконання своїх службових обов’язків у м. Києві.
Напередодні від’їзду Генерал Нонік звернувся з напутнім словом до підлеглих, яким доручена відповідальна місія забезпечення правопорядку у столиці під час Євро 2012:
- Памятайте про те, що ви – обличчя вінницької міліції і представлятиме нашу держави на цьому спортивному чемпіонаті. Весь світ пильно стежатиме за подіями в Україні, відтак, від оцінки нашої роботи залежатиме оцінка держави в цілому.
На час проведення чемпіонату міліцейські підрозділи переведені на посилений варіант несення служби.

СЗГ УМВС України у Вінницькій області
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар