Довідник твого міста
це безкоштовно і ефективно!
Укр
20 жовтня 2019
16,0 °C
ясно

Статті

"ВІННИЦЬКІ ДНІ МОДИ" РОЗПОЧАЛИСЬ ІЗ ПОКАЗУ КОЛЕКЦІЙ ДИЗАЙНЕРІВ-ПОЧАТКІВЦІВ
09 листопада 2012, 00:00
"ВІННИЦЬКІ ДНІ МОДИ" РОЗПОЧАЛИСЬ ІЗ ПОКАЗУ КОЛЕКЦІЙ ДИЗАЙНЕРІВ-ПОЧАТКІВЦІВ
7 листопада у ТЦ «Шок» стартував фестиваль моди та краси «Вінницькі дні моди». Триватиме це модне дійство до кінця тижня, упродовж якого свої нові колекції широкому загалу представлятимуть не лише дизайнери з відомим ім’ям, а й початківці, для яких цьогорічний фешн-показ став першим.
Розпочався фестиваль із показу колекції майстрів з обмеженими фізичними можливостями ГО «Гармонія». Моделі на візках демонстрували в’язані власноруч вироби – шалі, шарфи, жилети та багато інших цікавих моделей. Після цього свої перші колекції представляли студенти Інституту конструювання одягу – Костянтин Кондратьєв та Наталя Мудрак. Колекція Костянтина складалася із вечірніх суконь ручної роботи, а Наталя представила свою першу колекцію коктейльних платтів.
Вже вдруге на «Вінницьких днях моди» звучить ім’я Наталії Ткачук. Дизайнер спеціалізується на в’язаному одязі жіночої лінії. Цього разу вона представила не лише плетені сукні, кофтинки та спідниці, а й оригінальну біжутерію.
Триватимуть «Вінницькі дні моди» до 11 листопада. За словами одного з організаторів фесту директора департаменту адміністративних послуг Вінницької міської ради Сергія Кудлаєнка, з кожним роком популярність цього дійства зростає, відтак більшає і дизайнерів, які прагнуть продемонструвати свої колекції.
«Тому «Вінницькі дні моди» цілком ймовірно у майбутньому можуть стати «Вінницькими тижнями моди», принаймні ми цього прагнемо», - зазначив Сергій Кудлаєнко.
Коментарі: 0
Додати коментар

Додати коментар